Metrics loading
Для внутрішніх і зовнішніх робіт у якості універсального грунту для декоративних штукатурок і фасадних фарб на основі акрилу.
Need an advice?
Application:
facades, interiors
Consumption:
4-5 m2/l
+ additional specifications

Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт у якості універсального грунту для декоративних штукатурок і фасадних фарб на основі акрилу. Наноситься на гіпсокартонні і фіброцементні плити, бетон, цеглу, цементні і вапняно-цементні штукатурки. Тонується універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування.

Зовнішній вигляд: в’язка маса білого кольору з кварцовими зернами.

Склад: суміш пігментів, наповнювачів і різних допоміжних речовин у водній дисперсії акрилових полімерів з додаванням кварцового зерна. 

Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5°С до +30°С. 

 

Features
  • Забезпечує високе зчеплення кінцевого шару з основою
  • Атмосферостійкий
  • Високий ступінь покриваності
  • Усуває колірну різницю основи
  • Має добру адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чистий
Application technologies

Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих пошкоджень. Перед застосуванням оброблювану поверхню очистити від бруду, висушити і знежирити. Кварц-грунт перед застосуванням ретельно перемішати. Залежно від пористості основи можна додати до 10% води. Наносити за допомогою валика, щітки, пензля або розпилювача. Для збільшення покриваності можна наносити в два шари. Рекомендована робоча температура: +5°С. Після використання інструменти вимити водою.

Download materials (1)
Elf™ Catalogue
Catalogs – pdf (18.11 MB)

Where to buy

Click to show map
Get the address of your nearest dealer
If there is no showroom in your city, we will help you to buy our products from our dealers, in the most convenient place for you.