Metrics loading
Need an advice?
Application:
facades, interiors
Composition:
суміш пігменту, наповнювачів і різних допоміжних г
Consumption:
2.5-2.8 kg / m2
+ additional specifications

Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт. Тонується в різні кольори універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування.

Характеризується високим ступенем паропроникності, поліпшеною вологостійкістю, а також підвищеною еластичністю. Застосовується для декоративного оздоблення стін з вапняку, газо/пінобетону, утеплених мінеральною ватою, а також для поверхонь з підвищеним ступенем паропроникності.

Зовнішній вигляд: густа маса білого кольору з кварцовими зернами.

Склад: суміш пігменту, наповнювачів і різних допоміжних гідрофобних речовин у водному розчині силіконової емульсії та полімерної дисперсії з додаванням мармурових і кварцових зерен.

Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5°С до +30°С.

Features
  • Створює структурну поверхню
  • Дозволяє отримати різні фактури в залежності від техніки нанесення
  • Висока криюча здатність, атмосферостійкість, паропроникність
  • Водовідштовхувальна, приховує дефекти основи
  • Стійка до механічних пошкоджень, має добру адгезію
  • Не містить органічних розчинників, екологічно чиста 
Application technologies

Перед застосуванням перемішати. Оброблювана поверхня повинна бути рівною, сухою, очищеною від бруду, пилу, жиру, моху, солей і прогрунтована зміцнюючим грунтом Д 13.

Для збільшення вологостійкості рекомендується застосування грунту Д 15. Для отримання доброго зчеплення і рівномірного структурного малюнка рекомендується додатково нанести кварцовий грунт С 18. Наносити нержавіючою малкою на величину зерна. Остаточний малюнок створюється пластиковою теркою при розтиранні поверхні в обраному напрямку (зверху-вниз, зліва-направо, хрест-навхрест або круговими рухами).

Рекомендована робоча температура: не нижче +5°С. Після використання інструменти вимити водою.

Download materials (1)
Elf™ Catalogue
Catalogs – pdf (18.11 MB)

Where to buy

Click to show map
Get the address of your nearest dealer
If there is no showroom in your city, we will help you to buy our products from our dealers, in the most convenient place for you.