Metrics loading

Cистема SCAGLIOLA

На сьогоднішній день система SCAGLIOLA широко використовується у будівельній, ремонтній та реставраційній сфері. Цей вид покриття яскравіший за венеціанську декоративну штукатурку, він передає багатогранність і складність малюнка.

Техніка Скаліола увійшла в моду ще в 17 столітті і по сьогодні використовується в сучасній архітектурі.

Скальола - це спеціальна багатокомпонентна суміш, що складається з обпаленого гіпсу, стабілізатору, галунів, клею, крейди, вапна та барвників, що імітує мармур, онікс та інші природні камені. Готове покриття ефектно вписується в класичні та сучасні інтер'єри, доповнюючи їх. Віддаючи перевагу продукції від виробника, ви отримаєте гарне, надійне та довговічне покриття в квартирі або будинку.

Переваги технології Скальола

  • Велике різноманіття колірних рішень дозволяє створювати вишукані інтер'єри з колонами, стіновими панелями та ліпниною.
  • Можливість створення необмеженої кількості складних малюнків.
  • Матеріал відрізняється доступною вартістю в порівнянні з натуральним каменем.
  • Пластичні, безусадкові суміші дозволяють відтворювати ефект штучного мармуру на великих площах – стінах, стелях та підлозі.
  • Можливість нанесення на складні поверхні.
  • Стійкість до підвищеної вологості та механічних пошкоджень.
  • Екологічна чистота.
  • Ідеальний зовнішній вигляд покриття.

Купити систему SCAGLIOLA

Компанія Elf Decor випускає продукти для системи SCAGLIOLA, за допомогою яких ви зможете втілити в життя найсміливіші дизайни. Ми виробляємо продукцію з сировини преміальної якості з суворим дотриманням технологій. Саме тому оздоблювальні матеріали є простими в роботі, безпечними і довговічними в експлуатації.

В інтернет-магазинах наших партнерів можна замовити систему Скагліола з доставкою по Україні. Вам запропонують актуальні ціни, проконсультують з будь-яких питань і відправлять замовлення у вказане місто. Гарантуємо оригінальну якість продукції та бездоганний результат.

Автентична система декоративного оздоблення, відома в Італії ще з часів Середньовіччя.
Про Scagliola
Система SCAGLIOLA SYSTEM може застосовуватись в інтер’єрах майже на будь-яких поверхнях — стіни, стелі , колони, арки та навіть меблі можуть “одягтись” у багату фактуру полірованого мармуру.

А при використанні комбінації з продуктами ELFLOOR SYSTEM ви можете отримати вишукану мармурову підлогу. Це ексклюзивне та неповторне декоративне рішення, що нікого не залишить байдужим.
Суть системи
Поетапне використання продуктів ELF DECOR™:

- декоративне покриття на основі високоякісного італійського вапна STUCCO ART;
- стабілізатор STABILIZER — використовується як другий компонент для створення пластичного “мармурового тіста”;
- клейова суміш GLUE MIX — високоміцний та зносостійкий клей, що дозволяє нанести «мармурове тісто» із готовим малюнком саме на ту поверхню, що ви забажаєте;
- фінішний шар — це віск DECOR WAX MURANO або ж ультраміцний поліуретановий лак VARNISH PROTECT 2K
Переваги покриття
- дешевше за натуральний мармур;
- набагато простіше у використанні/встановленні;
- все такі ж природні та екологічні матеріали;
- можна використовувати на складних поверхнях;
- можна обирати відтінки та приблизний малюнок;
- виглядає приголомшливо.

Товари системи SCAGLIOLA

Галерея матеріалів і робіт

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
01 / 01

В нас Ви можете підібрати і купити товар в категорії Cистема SCAGLIOLA за вигідними цінами з доставкою у дилерів в місті Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Хмельницький, Суми і по всій Україні