Metrics loading
Створюючи нові матеріали, наші фахівці завжди орієнтуються на останні світові тенденції в декорі і дизайні. Ми пишаємося, що першими в Україні освоїли виробництво декоративних покриттів на основі високоякісного вапна.
Створення компанії
В асортимент нашої торгової марки входять найсучасніші і вишукані матеріали. Крім продукції власного виробництва, до колекції увійшли продукти світових лідерів в цій галузі, які на наш погляд чудово доповнили гамму ТМ «ElfDecor». Нами сформована команда фахівців-декораторів. Вони постійно проводять семінари передають свою майстерність і досвід з нанесення наших матеріалів.
ТМ «Elf Decor» була створена в 2006 році. Ідея її створення з'явилася після п'ятирічного досвіду виробництва будівельних матеріалів ТМ «Эльф», а також успішної роботи наших салонів, що представляють декоративні покриття відомих європейських виробників.
20
років роботи в сфері оздоблювальних матеріалів. За ці роки ми набули достатньо досвіду і знань, щоб з упевненістю стверджувати, що ми знаємо про декоративні покриття все.
Наша ніша
Наша ніша
За останні роки ми зайняли свою нішу у всіх сегментах ринку: починаючи з професійних авторських інтер'єрів, закінчуючи більш бюджетними тендерними об'єктами і демократичними ремонтами.
Всі матеріали виготовляються з найкращої, екологічно чистої сировини Premium-класу. Основні компоненти декоративних покриттів імпортуються на нашу виробничу базу з Італії, Іспанії, Німеччини та Франції.
Знімаємо з вас все функціональне навантаження з проведення ремонту, надаючи повний спектр послуг в сфері оздоблювальних матеріалів і робіт - від виробництва до реалізації ваших ідей з ремонту в реальність.
Нові покриття
Створюючи нові матеріали, наші фахівці завжди орієнтуються на останні світові тенденції в декорі та дизайні.
Створюючи нові матеріали, наші фахівці завжди орієнтуються на останні світові тенденції в декорі і дизайні. Ми пишаємося, що першими в Україні освоїли виробництво декоративних покриттів на основі високоякісного вапна. До складу цих матеріалів входять тільки натуральні компоненти і використовуються старовинні рецепти. Завдяки цьому, створено групу наших найпопулярніших покриттів - таких як GROTTO, TRAVERTINO STYLE і MARMARINO STYLE. На даний момент ми працюємо в напрямку розширення асортименту декоративних покриттів на основі вапна.
Гарантуємо підвищену міцність і незмінний вид покриттів на протязі багатьох років, за рахунок використання в процесі виробництва високотехнологічного обладнання і кращої сировини з Італії, Іспанії, Німеччини та Франції.
about
Контролюємо якість виробництва продукції на всіх етапах виробництва, що підтверджується сертифікатом міжнародної організації зі стандартизації ISO 9001:2015
Якісний продукт
Виходячи з усього вищесказаного, ми з упевненістю можемо заявити, що вибираючи продукцію ТМ «Elf Decor», ви отримуєте продукт відмінної якості.
У створенні якого приймає участь висококваліфікована команда фанатів своєї справи, при виробництві якого використовуються кращі рецептури і високоякісна сировина, продукт, співвідношення ціна-якість якого вигідно відрізняється на тлі своїх аналогів.

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.