Metrics loading

Матеріали для скачування

За останні роки ми зайняли свою нішу у всіх сегментах ринку: починаючи з професійних авторських інтер'єрів, закінчуючи більш бюджетними тендерними об'єктами і демократичними ремонтами. Всі матеріали виготовляються з найкращої, екологічно чистої сировини Premium-класу. Основні компоненти декоративних покриттів імпортуються на нашу виробничу базу з Італії, Іспанії, Німеччини та Франції.

Нові покриття

Створюючи нові матеріали, наші фахівці завжди орієнтуються на останні світові тенденції в декорі і дизайні. Ми пишаємося, що першими в Україні освоїли виробництво декоративних покриттів на основі високоякісного вапна. До складу цих матеріалів входять тільки натуральні компоненти і використовуються старовинні рецепти. Завдяки цьому створено групу наших найпопулярніших покриттів - таких як GROTTO, TRAVERTINO STYLE і MARMARINO STYLE. На даний момент ми працюємо в напрямку розширення асортименту декоративних покриттів на основі вапна.

Якісний продукт

Виходячи з усього вищесказаного, ми з упевненістю можемо заявити, що вибираючи продукцію ТМ «ЕльфDecor», ви отримуєте продукт чудової якості, в створенні якого бере участь висококваліфікована команда фанатів своєї справи, при виробництві якого використовуються кращі рецептури і високоякісна сировина, продукт, співвідношення ціна -якість якого вигідно відрізняється на тлі своїх аналогів.

Матеріали для скачування
У цьому розділі можна завантажити наші каталоги, сертифікати та технічні дані, щоб обрати рішення, яке найкраще відповідає вашим потребам.