Metrics loading

Система утеплення фасадів ThermoELF

Утеплення фасадів дозволяє створити оптимальний мікроклімат та заощадити на опаленні в зимовий період. А також отримати естетично привабливий зовнішній вигляд будинку, квартири чи офісу. Жоден капітальний ремонт та будівництво не обходиться без часткового чи повного утеплення. Сучасні утеплювачі перешкоджають розвиток грибка, поліпшують теплоізоляцію і мають підвищену пожежостійкість. 

Система утеплення фасадів від Elf Decor

Найчастіше використовуються такі види утеплювачів:

 • Плити з пінопласту знижують тепловтрати. Випускаються товщиною 20, 30, 50 та 100 мм і підбираються майстром залежно від виду та призначення об'єкта.
 • Пінополістирольні плити. Наділені всіма властивостями пінопласту, а також еластичністю. Пінополістирол застосовується для ізоляції та утеплення підлоги, стін, перегородок, даху, реставрації будівель.
 • Мінеральна вата – негорючий вологостійкий матеріал, що використовується для тепло- та звукоізоляції. Також застосовується для утеплення фасадів, перегородок, підлоги, даху, використовується в каркасному будівництві.

Купити систему утеплення фасадів

Компанія Elf Decor випускає систему утеплення фасадів, яка допоможе зробити ваш будинок затишним та красивим. ThermoELF - це продукція з ретельно підібраним складом і сумісними компонентами. Усі складові взаємодіють між собою на фізико-хімічному рівні, тому дозволяють отримати естетичне, міцне та довговічне покриття.

Переваги сучасної системи утеплення фасаду:

 • Покращує теплоізоляцію поверхні;
 • Знижує витрати матеріалів;
 • Утворює міцне та надійне покриття;
 • Відрізняється підвищеною пожежостійкістю.

Технологія нанесення

 • Підготовка поверхні та встановлення опорних профілів;
 • Приклеювання теплоізоляційних плит та механічна фіксація за допомогою дюбелів;
 • Шліфування плит з наступним нанесенням армуючого шару;
 • Ґрунтування стін та нанесення шару декоративної штукатурки.

Замовити систему утеплення фасадів за доступною ціною

В інтернет-магазині наших партнерів ви можете замовити оригінальну продукцію з гарантією якості від виробника. Спеціалісти магазину проконсультують вас з питань вибору матеріалу, вартості та варіантів доставки по Україні. Обираючи продукцію нашої компанії, ви гарантовано отримаєте бажаний результат.

Сучасна система утеплення фасадів для будь-яких домівок та споруд.
Про ThermoELF
Дуже важливо, щоб при утепленні фасаду усі використовувані компоненти були сумісні один з одним, співпрацювали між собою на фізико-хімічному рівні та у сукупності давали саме той очікуваний результат привабливого фасаду зовні та комфортного теплого мікроклімату без зайвої вологи всередені на довгі роки.
Суть системи
Система ThermoELF — це дуже просто!
Всього 4 кроки до вашого теплого фасаду:

Крок 1. Підготовка основи та встановлення опорних профілів.
Крок 2. Приклеювання теплоізоляційних плит з використанням KM193 та механічне кріплення плит дюбелями.
Крок 3. Шліфування плит та нанесення армуючого шару з AM195 з вкладанням склосітки.
Крок 4. Нанесення кварцового ґрунту та декоративної штукатурки.

Все, ваша домівка тепер тепла завдяки системі ThermoELF!
Система А
Якщо для утеплення ви використовуєте пінополістирольні плити краще наносити акрилові матеріали системи ThermoELF — кварцовий ґрунт Acryl-PutzGrund 117 та декоративні штукатурки серії Acryl-Fassadenputz.
Система В
Якщо для утеплення ви використовуєте мінераловатні плити, необхідно використовувати матеріали системи ThermoELF з додаванням силікону - кварцовий грунт Silikon-PutzGrund 118 і декоративні штукатурки серії Silikon-Fassadenputz.
Чому саме ThermoELF?
1. Якісна теплоізоляція – запорука приємного мікроклімату в приміщенні.

2. Низька витрата матеріалів – економія Ваших коштів.

3. Широка кольорова палітра – унікальність рішень для фасадів.

4. Підвищена пожежостійкість – основа безпеки.

5. Висока міцність системи – основа надійності і довговічності.

6. Системність і надійність – бажаний результат.

Товари системи THERMOELF

В нас Ви можете підібрати і купити товар в категорії Система утеплення фасадів ThermoELF за вигідними цінами з доставкою у дилерів в місті Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Хмельницький, Суми і по всій Україні