Metrics loading
Купити Decor Primer в категорії Грунти фото №1
Купити Decor Primer в категорії Грунти фото №1
Грунт-фарба застосовується для підготовки основи під тонкошарові декоративні штукатурки і фарби.
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Витрата:
10-14 м²/л
+ додаткові характеристики

DECOR PRIMER застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт, призначений для підготовки основи під тонкошарові декоративні штукатурки і фарби, такі як Sahara, Murano, Mirage, Illusion, тощо.

Застосування Декор Праймер дозволяє зменшити витрату даних декоративних матеріалів на 20-30%. Збільшується адгезія, поверхня стає більш зручною для подальшої роботи. Являє собою суміш спеціальних високоякісних водних дисперсій, акрилових смол і наповнювачів.

Наноситься на основи з бетону, цегли, цементно-вапняні та гіпсові поверхні, гіпсокартонні плити, а також на поверхні, покриті гіпсовими шпаклівками.

Особливості
  • Кольорується універсальними барвниками
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чистий
  • Створює еластичне надміцне покриття
  • Має відмінну адгезію до різних типів основ
Технології нанесення

Перед нанесенням поверхню необхідно очистити від пилу, бруду, старого матеріалу, масляних плям та інших забруднень. Основа повинна бути сухою, міцною і не мати явних руйнувань і напливів. Місця уражені пліснявою або мохом повинні бути механічно очищені і оброблені грунтом Д07 (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальних засобами. Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, щіткою або валиком. Інструменти після використання промити водою.

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.