Metrics loading
Купити Вододисперсійна фарба StrukturFarbe в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Вододисперсійна фарба StrukturFarbe в категорії Фарби та лаки фото №1
Структурна, вододисперсійна фарба на акриловій основі для зовнішніх та внутрішніх робот
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
Стирол-акрилові смоли, полімерні волокна і добавки
Витрата:
~300
+ додаткові характеристики

Призначена для створення структурних матових декоративно-захисних фасадних та інтер’єрних покриттів. Рекомендована для фарбування усіх видів мінеральних штукатурок, а також цегляних, бетонних та гіпсових основ. Добре підходить для вирівнювання шорстких та нерівномірно структурованих штукатурок, дозволяє приховати дрібні тріщини та створювати моделюючі поверхні.

Особливості
  • Висока стійкість до атмосферного впливу
  • Низька водопроникність
  • Висока здатність до дифузії водяної пари
  • Висока покривна здатність
  • Екологічно безпечна
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог. Забруднення та речовини, які знижують адгезію фарби до основи: олійні та жирові плями, змащувальні матеріали, бітумні мастики, попередні нестійкі лакофарбові покриття, тощо, а також слабо міцні ділянки необхідно видалити. Для вирівнювання поглинання фарби основою, з метою отримання якісної поверхні, рекомендована попередня обробка основи дисперсійною ґрунтовкою ТМ Ельф «UniGrund» або ТМ Ельф «GrundKonzentrat».

Підготовка матеріалу

«StrukturFarbe» готова до застосування дисперсійна фарба. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, фарбу можна розбавити водою, але не більше ніж 5% від маси. Додавання води потрібно робити у кожне відро, в однаковій кількості, для уникнення кольорових розбіжностей.

Виконання робіт

Фарбу «StrukturFarbe» необхідно нанести в один шар і рівномірно розподілити по поверхні за допомогою валику з ворсом 18 мм і більше, або гладким шпателем. Відразу після нанесення фарби необхідно додати поверхні бажану структуру використовуючи поролоновий або структурний валик, кельму.

Метод нанесення

Вибір інструмента обумовлює структуру поверхні, та швидкість виконання робот. Для нанесення використовують валик, щітку, кельму або фарборозпилювач з діаметром сопла 3-4 мм та тиском 4-5 бар.


Увага!!! При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Матеріали для завантаження (1)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.