Metrics loading
Купити AquaBarriere в категорії Грунти фото №1
Купити AquaBarriere в категорії Грунти фото №1
Гідрофобізуючий засіб на силан-силоксановій основі
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
Водна емульсія силан-силоксанових смол з добавками
Витрата:
- щільна бетонна поверхня 150-200 г/м², - пористий матеріал 300-500 г/м²
+ додаткові характеристики

Готовий до використання гідрофобізуючий засіб для надання захисних водовідштовхувальних властивостей та гідрофобізації усіх типів штучних і природних мінеральних поверхонь, що застосовуються у будівництві: керамічна і силікатна цегла та блоки; бетон та штучні вироби з нього; вироби з ніздрюватого бетону; цементні, цементно-вапняні, вапняні і гіпсові штукатурки; вироби з вапняку, пісчанику, травертину, доломіту та ін.

Особливості

■  Захищає поверхню від зволоження і намокання
■  Зберігає теплоізоляційні властивості огороджувальних конструкцій,
залишаючи їх сухими
■ Підвищує стійкість основи до забруднення та зменшує появу грибків і
мікроорганізмів
■  Надає довговічності та надовго зберігає привабливий вигляд поверхні
■  Не містить органічних розчинників
■  Зменшує ризик появи висолів на поверхні
■  Стійка до впливу лугів

Технології нанесення

Поверхня повинна бути міцною, чистою та сухою. Забруднення та речовини, що можуть негативно вплинути на гідрофобізацію необхідно видалити. Перед початком гідрофобізації необхідно зашпаклювати всі тріщини з шириною розкриття більше ніж 200 мкм.

Перед застосуванням каністру з гідрофобізуючим засобом «AquaBarriere» (Аквабарьер) рекомендовано ретельно збовтати. Наносити матеріал потрібно у
нерозбавленому вигляді розпилювачем низького тиску, малярною щіткою або пензлем, ретельно просочуючи поверхню до її повного насичення
гідрофобізуючою рідиною. Гідрофобізацію поверхні потрібно проводити виключно за один прохід!

Після виконання робіт, або під час тривалих перерв інструменти необхідно промити водою. Під час проведення робот поверхню необхідно захищати від
опадів, туману, сильного вітру і прямих сонячних променів до повного висихання матеріалу. Під час нанесення та в процесі висихання температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче + 5°C та підійматися вище +30°C. Не наносити при прямому сонячному промінні, при сильному вітрі, тумані або високій вологості повітря.

Гідрофобізуючий засіб «AquaBarriere» має високолужне середовище, тому слід ретельно захищати очі та відкриті ділянки шкіри від потрапляння матеріалу.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.