Metrics loading
Купити Castello Fine в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Castello Fine в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Castello Fine в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Castello Fine в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Castello Fine в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Castello Fine в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Аналогічне покриттю CASTELLO, але з більш дрібною фракцією наповнювача.
База:
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
мелений травертин, акрилові сополімери
Витрата:
1,0-1,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

CASTELLO FINE - аналогічне покриттю CASTELLO, але з більш дрібною фракцією наповнювача. Це дозволяє отримати менш рельєфні фактури як на фасадах, так і в інтер'єрах. Випускається в світло-бежевому кольорі.  

Особливості
  • Запобігає утворенню та розвитку поверхневих тріщин
  • Витримує очищення лужними миючими засобами 
  • Має високу міцність 
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
  • Висока паропроникність
Технології нанесення

Поверхня перед нанесенням повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, масла і жиру. Місця, уражені пліснявою і мохом, очистити механічно і обробити грунтом BIOZIDGRUND (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальними засобами. 

На підготовлену поверхню нанести кварц-грунт QuartzPrimer або QUARZGRUND (ТМ «ЭЛЬФ»), дочекатися повного його висихання (мал. 1). Матеріал можна наносити в 1 або 2 шари. При нанесенні в 1 шар рекомендується затонувати кварц-грунт в обраний відтінок. Покриття слід нанести тонким шаром рівномірно на ділянку поверхні, після чого за допомогою нержавіючої малки застосовуємо техніку «відтягнення» по всій поверхні (мал. 2).

Через 10-15 хвилин після стабілізації вологи починаємо пригладжувати матеріал, ущільнювати та вирівнювати поверхню за допомогою нержавіючої малки (мал. 3). Як тільки поверхня почне підсихати необхідно продовжити ущільнення матеріалу за допомогою пластикової малки для уникнення почорніння на поверхні (мал. 4).

При нанесенні покриття в 2 шари застосовується техніка така ж як при нанесенні Marmorino Style (див. Технологію нанесення Marmorino Style). Для загладжування застосовують пластикову малку для уникнення почорніння. 

Якщо після повного висихання матеріалу (через 24 години) провести обробку поверхні із застосуванням електро-шліфувального інструменту, можна домогтися зовнішнього вигляду натурального полірованого мармуру. 

В якості фінішного шару для Castello Fine (укр. КАСТЕЛЛО ФАЙН) рекомендується використовувати Finitura Castello
або Velatura Vintage (мал. 5). 

Можливе тонування самої бази Castello Fine за допомогою універсальних барвників, а також за компьютерною системою колірування. Для отримання ефекту патіни слід провести колірування  фінішних засобів, які застовуються, вико- ристовуючи універсальні барвники Decotoner, Toscana Toner або ж за допомогою комп'ютерної системи колірування.

  

 

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.