Metrics loading
Купити Decotoner в категорії Барвники і пігменти фото №1
Купити Decotoner в категорії Барвники і пігменти фото №2
Купити Decotoner в категорії Барвники і пігменти фото №1
Купити Decotoner в категорії Барвники і пігменти фото №2
Універсальний барвник-концентрат.
Фасування:
Застосування:
для додання колірного відтінку різного типу фарб
Склад:
органічні і неорганічні пігменти
Витрата:
1,1-1,8 г/мл
+ додаткові характеристики

Галузь застосування: барвник-концентрат можна застосовувати для тонування наступних типів матеріалів: декоративні штукатурки і покриття, емалі і лаки на основі синтетичних смол, вапняні фарби, штукатурки і шпаклівки, наповнювачі, водорозчинні фарби, синтетичні латексні фарби, воскові складники для декоративних покриттів, для дерева і т. п. Також можна застосовувати барвники для інших типів матеріалів при обов'язковому попередньому пробному тонуванні.

Особливості
  • Широкий спектр кольорів на вибір 
  • Можливість змішувати кольори між собою
  • Готовий до застосування
  • Світлостійкість і морозостійкий
  • Висока концентрація пігментів
  • Тривалий термін зберігання
  • Легко розчиняється
  • Компактна зручна упаковка
Технології нанесення

Перед використанням флакон з барвником обов'язково збовтати. Додати необхідну кількість барвника Декотонера в призначений для тонування матеріал і розмішати до однорідної консистенції. Для зручності і точного дозування необхідної кількості барвника рекомендуємо використовувати медичний шприц. Для розмішування матеріалу, що тонується рекомендується використовувати будівельний міксер або електродриль зі спеціальною насадкою. Наполегливо рекомендуємо робити попереднє пробне тонування невеликої кількості матеріалу перед тонуванням всього обсягу для точного визначення кольору та пропорцій.  

Перед тонуванням продуктів на основі розчинника обов'язково необхідно зробити пробу на сумісність. У разі, якщо робочий матеріал планується розводити перед застосуванням, то його тонування необхідно здійснювати в первісному нерозведеному стані! При виробництві робіт великого об'єму, рекомендуємо раніше затонований матеріал змішувати по 2-3 банки в одному контейнері перед безпосереднім нанесенням. Це допоможе запобігти виникненню явних стиків на великих поверхнях.

Матеріали для завантаження (1)
Карта кольорів Decotoner & ToscanaToner
Каталоги – pdf (666.31 КB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.