Metrics loading
Купити Elfloor Base в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Elfloor Base в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Інтер'єрне декоративне покриття для підлоги на основі кварцового піску і двокомпонентного поліуретанового сполучника. Компонент А - 15 кг декоративне покриття; компонент В - 0,3 кг затверджувач
База:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
кварцовий пісок, дисперсії акрилових сополімерів
Витрата:
0,9-1,2 кг/м²
+ додаткові характеристики

ELFLOOR BASE - це декоративне покриття, яке може бути використане як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях. Застосовується для створення ефекту безперервного декору, що переходить зі стін на підлогу. Використання кварцового піску і поліуретанового сполучника робить це покриття особливо міцним і зносостійким.

В якості основи може виступати цементна стяжка, нівелірмаса, мармурова крихта, бетон, керамічна плитка. У разі декорування меблів або стільниць, основа повинна бути цілісною, міцною і не мати рухомих тріщин або щілин.

Тип: спеціальна 2-компонентна поліуретанова штукатурка на водній основі для облаштування підлог

Склад: кварцовий пісок, спеціальні дисперсії акрилових сополімерів, мінеральні наповнювачі, облагороджувальні добавки

Ступінь блиску: матовий

Особливості
  • Матеріал має особливу реологію
  • Особливо міцне та зносостійке покриття
  • Можна наносити як на горизонтальні, так і на вертикальні основи
Технології нанесення

Основа повинна бути чистою, міцною і сухою, без пилу і висолів. Всі забруднення видаляються механічним способом. У разі наявності пошкоджень реставрують поверхню, використовуючи відповідні матеріали. При необхідності обробіть поверхню відповідними сумішами для видалення цвілі і обростань. Нові бетонні поверхні необхідно витримати протягом 28 днів перед подальшою обробкою. Вологість бетону не повинна перевищувати 4%, клас повинен бути не нижче М300 (В25), цементне молочко має бути видалено.

У разі нанесення покриття на плити OSB. Дана основа повинна складатися з двох шарів, покладених так, щоб другий шар перекривав шви першого. Всі шви необхідно зашпаклювати, а поверхню попередньо обробити наждачним папером для видалення поверхневого шару воску.

У разі нанесення на стару плитку, або подібні основи зі швами, їх необхідно заповнити попередніми шаром ELFLOOR BASE і дати йому повністю висохнути.

Перед нанесенням першого шару ELFLOOR BASE основу необхідно заґрунтувати кварцовим ґрунтом QUARZGRUND. Вбираючі лужні основи, такі як бетон або цементна стяжка, необхідно попередньо обробити проникаючою ґрунтовкою VinylGrund D-14.

У попередньо закольорований матеріал додайте необхідну кількість затверджувача ELFLOOR HARDENER Gloss в пропорції 30:1 по вазі. Після чого ретельно перемішайте міксером.

Наносити готову суміш необхідно пластиковою чи металевою кельмою рівномірним шаром на товщину зерна. На протяжних ділянках підлоги використовуйте армовану сітку щільністю 120-160 г / м². На свіжий шар ELFLOOR BASE розкатайте армовану сітку і укрийте її другим шаром матеріалу.

В якості альтернативи, армовану сітку можна приклеїти на 2-компонентний епоксидний ґрунт ELFLOOR EPOXY PRIMER. Після висихання епоксидного ґрунту можна наносити ELFLOOR BASE у два шари, дозволяючи кожному шару повноцінно висохнути.

При необхідності, нанесіть ще один шар матеріалу після повного висихання попереднього шару.

Перед нанесенням наступних шарів, висохше покриття необхідно злегка обробити наждачним папером з зерном 80, для усунення дрібних задирок, після чого знепилити.

Відео-уроки (1)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.