Metrics loading
Купити Itaka в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Itaka в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Itaka в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Itaka в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Itaka в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Itaka в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Декоративне покриття для внутрішніх робіт ITAKA, виконане в традиціях старих майстрів, створить теплу і затишну атмосферу у Вашому домі.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
мінеральні наповнювачі, армуючі волокна
Витрата:
1-2 кг/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття для внутрішніх робіт ITAKA, виконане в традиціях старих майстрів, створить теплу і затишну атмосферу у Вашому домі. Ви зможете поринути в далеке минуле. ITAKA чудово поєднується з різними стилями - від «старовини» до «модерну». Це покриття ідеально підходить як для домашнього інтер'єру, так і для комерційних приміщень: офісів, ресторанів, магазинів.

Особливості
  • Витримує очищення миючими засобами
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
  • Запобігає утворенню і розвитку поверхневих тріщин
  • Легко ремонтується і відновлює зовнішній вигляд
  • Володіє звукоізоляційними властивостями
  • В залежності від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи
Технології нанесення

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER (мал. 1). Дочекатися повного його висихання. Ретельно розмішати білу базу і за допомогою пластикового або металевого напівтертка нанести її на стіну (мал. 2). Товщина шару, що наноситься залежить від обраного рель’єфу.

При нанесенні бази не намагайтеся досягти гладкої поверхні. Навпаки, рекомендується підкреслити рел’єф: нерівності та шорсткості лише додадуть шарм Вашим стінам. Дочекатися повного висихання поверхні (24 години). Обробити базовий шар наждачним папером і загрунтувати грунтом OptiGrund D11 (ТМ «ЭЛЬФ»). 

Завдяки своїй формулі та армуючим волокнам, ITAKA (укр. ITAKA) оберігає стіни від мікротріщин. Перед нанесенням фінішного покриття DECOR WAX ретельно перемішати його, додаючи обраний барвник, або затонувати його за комп'ютерною системою кольорування. Пензлем або валиком нанести віск на базовий шар (мал. 3), потім малярською рукавичкою, губкою або шпателем розтерти до отримання бажаного ефекту (мал. 4). 

   

Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки-хамелеони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX. Як посилення захисного шару рекомендується використовувати лак VARNISH PROTECT. Після закінчення робіт рекомендується провітрити приміщення для більш швидкого висихання лаку.

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.