Metrics loading
Купити Шпаклівка HoltzSpachtel Fein в категорії Шпаклівки фото №1
Купити Шпаклівка HoltzSpachtel Fein в категорії Шпаклівки фото №1
Фінішна шпаклівка для поверхонь з деревини
База:
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх робіт
Склад:
Стирол-акрилові смоли, пігменти, армуючі волокна
Витрата:
~1,75 кг/м²
+ додаткові характеристики

Готова до застосування пастоподібна шпаклівка на основі синтетичного в’яжучого та армована волокнами. Призначена для тонкошарового вирівнювання площини та ремонту дефектів на дерев’яних поверхнях, меблях та конструкціях  з листяних та хвойних порід, а також для шпаклювання поверхонь  зі штучних деревинних плит таких як шпон, фанера, ДСП, ДВП та  плит типу OSB і  MDF.  Підходить для маскування металевих кріпильних виробів таких як шурупи, цвяхи та ін.

Рекомендована товщина нанесення не більше 2 мм за один прохід. Призначена для застосування всередині приміщень.

Особливості
  •  Легко та рівномірно заповнює дефекти
  • Сумісна з усіма видами покриттів
  • Зміцнена армуючими волокнами
  • Добре обробляється
  • Стійка до закручування шурупів і свердління
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чиста
  • Має високу адгезію до різних типів деревини
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, знепиленою, без залишків фарби та інших покриттів, що знижують адгезію. Вологість деревини повинна бути у межах від 8 до 12%. Ділянки деревини, що пошкоджені  пліснявою, цвіллю, синявою, гниллю,  що містять сучки і засоли, або мають сліди біологічного пошкодження  потрібно очистити і підготувати відповідними методами та засобами. 

Готова до застосування дисперсійна шпаклівка. Для отримання іншого кольору, що не представлений виробником, допускається змішування між собою, на власний розсуд, наявних кольорів шпаклівки «HoltzSpachtel Fein» ТМ Ельф.

Вміст упаковки потрібно ретельно перемішати металевим шпателем або за допомогою дерев’яної лопатки. При необхідності, для регулювання консистенції, шпаклівку можна розбавити водою, але не більше ніж на 1% від маси.

Роботи виконувати у сухому приміщенні при температурі не нижче +10°С і не вище +25°С. Матеріал слід наносити металевим шпателем або шпателем із нержавіючої сталі. При необхідності рекомендовано наносити шпаклівку у декілька шарів Максимальна товщина шару за  одне нанесення не повинна перевищувати 2 мм.  Час висихання кожного шару шпаклівки повинен тривати, приблизно,  4 години. 

Увага! При висиханні колір шпаклівки «HoltzSpachtel Fein» змінюється у світлий бік на декілька тонів  від початкового.

 

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.