Metrics loading
Купити Стабілізатор Stabilizer в категорії Спеціальні агенти фото №1
Купити Стабілізатор Stabilizer в категорії Спеціальні агенти фото №1
Cтабілізатор призначений для загущення декоративного матеріалу "Stucco Art" з метою подальшого створення декоративного покриття у техніці "Scagliola".
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
дрібнодисперсний карбонат кальцію
Технології нанесення

Додати стабілізатор, що міститься у ємності, до попередньо затонованого (у разі необхідності) декоративного покриття "Stucco Art" із розрахунку: 80 г стабілізатора (1 флакон) на 1 кг декоративного матеріалу. Ретельно перемішати та залишити на 2 години у закритій заводській упаковці.

Після цього витягти з ємності декоративний матеріал, що вже загущений до ступеня "тіста", та ще раз ретельно перемішати. Після цього можно починати створення декоративного покриття у техніці "Скальйола". У разі, якщо на цей момент планується використовувати не весь об'єм "тіста", залишки потрібно запакувати у стрейч-плівку та покласти у закриту заводську тару.

Готове "тісто" у такому вигляді може зберігатися до 30 діб (у сухому прохолодному місці, закритому від потрапляння прямих сонячних променів).
ВАЖЛИВО: тонування декоративного матеріалу "Stucco Art" повинно проводитися ПЕРЕД додаванням стабілізатора!

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (2)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Карта кольорів Decotoner & ToscanaToner
Каталоги – pdf (666.31 КB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.