Metrics loading
Купити Veneziano Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Veneziano Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Veneziano Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Veneziano Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Veneziano Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Veneziano Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Венеціанська штукатурка на основі високоякісного витриманого вапна, найдрібнішої мармурової пудри і інших натуральних компонентів.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
натуральне вапно, мінеральні наповнювачі
Витрата:
500-700 г/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття для внутрішніх робіт VENEZIANO STYLE - це венеціанська штукатурка на основі високоякісного витриманого вапна, найдрібнішої мармурової пудри і інших натуральних компонентів. Ця старовинна технологія дозволяє домогтися неперевершеного ефекту полірованого, блискучого мармуру. Вапняна венеціанська штукатурка є паропроникним покриттям і гарантує абсолютну екологічність і довговічність, перевірену століттями.

Особливості
  • Висока стійкість до забруднень
  • Витримує очищення лужними миючими засобами 
  • Має високу міцність 
  • В залежності від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
Технології нанесення

На оброблену грунтом OptiGrund D11 (ТМ «ЭЛЬФ») поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або затонований в необхідний колір DECOR PRIMER (мал. 1).

VENEZIANO STYLE (укр. ВЕНЕЦІАНО СТИЛЬ) наноситься на ідеально підготовлену поверхню. Перед нанесенням додайте обраний за каталогом барвник або використовуйте комп'ютерну систему кольорування, і ретельно  перемішайте продукт. Нанесіть перший шар шпателем з нержавіючої сталі або малкою, задаючи при цьому оригінальний малюнок (мал. 2). При нанесенні першого шару допускаються невеликі напливи для отримання більш характерного «венеціанського» малюнка.

Обробіть поверхню наждачним папером після повного висихання першого шару (4-6 годин). Нанесіть другий шар VENEZIANO STYLE, чергуючи мазки в різних напрямках (мал. 3). Через 2-3 години можна приступити до нанесення третього шару різноспрямованими тонкими мазками, одночасно здійснюючи полірування поверхні. При нанесенні фінішного шару допускається додавання до 10% води.

Після повного висихання для додання більш глибокого малюнка, глянцю, а також для посилення ефекту «стукко» рекомендується обробити поверхню воском DECOR WAX MURANO AQUA або DECOR WAX. Віск наноситься металевим шпателем на поверхню тонким шаром різноспрямованими рухами (мал. 4). Для отримання ідеальної глянцевої поверхні рекомендуємо скористатися полірувальним інструментом зі спеціальною насадкою з натуральної вовни.

   

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.