Metrics loading
Купити Alchimia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Alchimia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Alchimia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Alchimia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Alchimia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Alchimia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Інтер'єрне декоративне покриття з ефектом «рідкий метал»
База:
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
металевий наповнювач і спеціальні добавки
Витрата:
0,8-1,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

Alchimia - це декоративне покриття для різних поверхонь, створене на основі спеціальних металевих порошків і двокомпонентної епоксидної смоли, наповнювачів і спеціальних добавок, які забезпечують відмінний зовнішній вигляд після обробки.
Використовуючи Alchimia, ви зможете створювати унікальні текстури, а після фінішного полірування - отримаєте поверхню справжнього металу.
Alchimia доступна в наступних кольорах: Gold, Latten, Cuprum, Bronze, Stannum, Steel.

Особливості
  • Легкі забруднення видаляються з поверхні вологою мильною губкою
  • Створює поверхню ідентичну справжньому металу
  • Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
  • Має високу міцність
Технології нанесення

Приготування суміші:

Змішайте всі три компоненти в пропорції: 0,125 кг компонента А + 0,125 кг компонента В + 1 кг компонента С.
Для змішування використовуйте механічний міксер зі спіральною мішалкою. Для досягнення найкращого результату, спочатку ретельно змішайте компоненти А і В, до отримання однорідної кремоподібної емульсії, після чого поступово додайте компонент С, при постійному перемішуванні, до отримання однорідної суміші без грудок. Компоненти можуть бути змішані вручну.

Для підтримання однорідності суміші рекомендується періодично її перемішувати. При необхідності зниження в'язкості в готову суміш можна додати близько 3% води. Для нанесення покриття на великі протяжні ділянки рекомендується додати в готову суміш 5-8% води. Життєздатність суміші близько 1 години, при температурі 25ᵒС і відносній вологості 60%
Час висихання «на відлип» близько 6-8 годин, для шліфування - близько 24 годин.

Підготовка основи та нанесення:

Основа повинна бути міцною і сухою без пилу і висолів. При необхідності відреставруйте поверхню, використовуючи відповідні матеріали. При необхідності обробіть поверхню відповідними засобами для видалення цвілі і обростань. Видалить будь-які висоли і покриття, що відшаровуються, відповідними інструментами. Слабкі основи, що сильно кришаться, заґрунтуйте за допомогою ґрунту Эльф™ TiefGrund.

Вапняні основи заґрунтуйте за допомогою ґрунту Эльф™ VINILGRUND D 14. В якості альтернативи для твердих основ можна використовувати кварцові ґрунти Elf Decor™ - Quartz Primer або Quartz Primer Nero.
Для нанесення покриття Alchimia (укр. АЛХІМІЯ) використовуйте шпатель або кельму. Час висихання: близько 24 годин в залежності від типу основи, її абсорбції і умов навколишнього середовища.

Шліфування і полірування:

Шліфування і полірування необхідні для отримання остаточного, естетичного зовнішнього вигляду, типового для полірованого натурального металу. Використовуйте шліфувальну машину, обладнану регулятором швидкості і підключену до пилососа. На першому етапі для обробки повністю висохлого покриття послідовно використовуйте абразивні диски наступних значень зернистості: 150, 240, 320, 500, 800.

Обробку проводьте на низьких оборотах, щоб уникнути перегріву поверхні та її пошкодження. Продовжуйте полірування поверхні абразивними дисками, зернистістю 1000, 2000, 3000, до отримання бажаного ступеня гладкості поверхні. На цьому етапі рекомендуємо використовувати спеціальні спінені полірувальні диски разом із полірувальною пастою Alchimia Mirror Glaze, що забезпечить швидке видалення всіх дефектів шліфування, залишаючи при цьому після себе покриття без завитків.

По закінченню процесу полірування, очистіть поверхню за допомогою серветки з мікрофібри з неабразивним (нейтральним) миючим засобом. Після чого нанесіть на поверхню тонкий шар захисної поліролі Alchimia Polish та відполіруйте поверхню паперовою серветкою або ганчіркою. Alchimia Polish захистить готове покриття від появи плям або відбитків та забезпечить довготривалий захист поверхні.

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.