Metrics loading
Купити Ґрунтівка TiefGrund D13 в категорії Грунти фото №1
Купити Ґрунтівка TiefGrund D13 в категорії Грунти фото №1
Глибокого проникаюча закріплююча грунтівка
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
Водна емульсія стирол-акрилових смол з добавками
Витрата:
~ 150 г/м²
+ додаткові характеристики

Готова до використання глибокопроникаюча закріплююча грунтівка, для  підготовки мінеральних поверхонь (бетон, цегла, керімічні блоки, цементні та гіпсові штукатурки, газо- та піно-бетон, магнезитні та плити, ГКЛ, ЦСП) перед виконанням опоряджувальних, оздоблювальних  та малярних робіт всередині та зовні будівель.

Особливості
  • Найменший розмір часточок дисперсії, забезпечує найліпшу зв’язуючу здатність
  • Вирівнює водопоглинання мінеральної основи та забезпечує рівномірне висихання покриття
  • Укріплює основу та створює адгезійний шар для наступного покриття
  • Не містить органічних розчинників
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Екологічно чиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад «Klebe -und ArmierungsMasse AM 195» або «KlebeMasse KM 193».

Виконання робот

Закріплюючу грунтівку «TiefGrund D13» потрібно наносити малярною щіткою або пензлем у нерозбавленому вигляді за один або два проходи до повного насичення поверхні. Не допускати утворення блискучого шару після висихання.
Після виконання робіт, або під час тривалих перерв інструменти необхідно промити водою. Під час проведення робот поверхню необхідно захищати від опадів, туману, сильного вітру і прямих сонячних променів до повного висихання матеріалу.

Умови застосування

Під час нанесення та в процесі висихання температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче + 5°C та підійматися вище +30°C. Не наносити при прямому сонячному промінні, при сильному вітрі, тумані або високій вологості повітря.

Матеріали для завантаження (1)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.