Metrics loading
Купити Art Stone в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Art Stone в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Art Stone в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Art Stone в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Art Stone в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Art Stone в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Декоративне покриття для внутрішніх робіт дозволяє домогтися імітації натурального каменю і скелястих порід.
База:
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
натуральна вапно, мінеральні наповнювачі
Витрата:
2,0- 4,0 кг/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття ART STONE - це унікальний продукт для внутрішніх робіт на основі 12-місячного високоякісного  гідратованого вапна і різних мінеральних наповнювачів. Таке покриття дозволяє отримати імітацію натурального каменю і скелястих гір. Це ідеальне рішення для будь-якого інтер'єру. Обов'язково для тих, хто любить класику, сільський стиль і тих, хто стежить за еко-тенденціями.

Лінія продуктів ART STONE включає натуральний бежевий базовий шар з різними кольоровими мінеральними гранулами і пасту ART STONE - пастообразну суміш з натуральними наповнювачами, які підсилюють справжній ефект. Ці пасти призначені для створення унікальних художніх покриттів і використовуються в складних авторських методиках. ART STONE PASTE представлена ​​в трьох видах: SEA SHELL - паста на основі натуральної морської раковини, ROSSO VERONA - основним наповнювачем цієї пасти є мінеральні чіпси теракотових відтінків, а NERO PORTORO - з мінеральними чіпсами антрацитових відтінків.

Технології нанесення

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого відшаровуваного матеріалу і зачистити наждачним папером. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом BIOZIDGRUND (ТМ «ЕЛЬФ») або іншими спеціальними засобами.

На підготовлену, просочену зміцнювальним грунтом VINILGRUND D 14 (ТМ «Ельф»), поверхню нанести кварцовий грунт QUARTZ PRIMER, заколероваться в потрібний колір, або QUARTZ PRIMER NERO, в залежності від обраної техніки нанесення і бажаного малюнка. Дочекатися повного його висихання.

Перед нанесенням ретельно перемішати базу ART STONE. При необхідності додати барвник, відповідно до карти кольорів в каталозі, або скористатися комп'ютерною системою тонування. Знову ретельно перемішати.

Декоративне покриття ART STONE (укр. АРТ СТОУН, АРТСТОУН) наноситься із застосуванням технік, аналогічних для декоративних покриттів TOSCANA, GROTTO і TRAVERTINO STYLE (див. Технологію нанесення TOSCANA, GROTTO і TRAVERTINO STYLE в основному каталозі продукції або на нашому сайті).

Основна ідея покриття ART STONE - дати можливість майстрам проявити свої художні навички, досвід і майстерність, створюючи авторські покриття. Для даного матеріалу не існує жорстких правил. Кожен майстер наносить покриття в своєму стилі, в залежності від власного бачення кінцевого результату. Для посилення ефекту природності, а також для отримання креативних і нестандартних покриттів, слід комбінувати ART STONE базу з ART STONE PASTE - як вглиб матеріалу, так і поверх нанесеного шару, в залежності від бажаного ефекту. Колірування ART STONE бази у різні відтінки дозволяє отримати необмежену кількість можливостей. Ефект можна підкреслити і урізноманітнити, використовуючи такі натуральні добавки як DECOR CHIPS, DECOR FLAKES і GRANULES.

Після повного висихання ART STONE (через 24 години після нанесення останнього шару) рекомендується обробити поверхню за допомогою електро-шліфувального інструменту, відкриваючи таким чином безліч натуральних компонентів, прихованих в масі продукту. Глибина і інтенсивність обробки - на розсуд майстра.

Перед нанесенням захисно-декоративного шару можливо обробити поверхню грунтом VINILGRUND D 14 (ТМ «ЕЛЬФ») для запобігання від виникнення стикувальних плям.

У якості захисно-декоративного шару рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA, DECOR WAX MURANO, DECOR WAX MURANO AQUA або VINTAGE. Після повної стабілізації захисно-декоративного шару (через 24-48 годин), при необхідності обробіть поверхню за допомогою полірувальної машинки з м'яким падом до бажаного ступеня блиску.

Відео-уроки (4)
Матеріали для завантаження (2)
Art Stone
Каталоги – pdf (1.94 МB)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.