Metrics loading
Купити Canyon в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Canyon в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Canyon в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Canyon в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Canyon в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Canyon в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Покриття з оригінальною фактурою. Створює особливе відчуття глибини і природності натурального зрізу каменю і на дотик повторює шорсткість каменю.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
мінеральні наповнювачі, армуючі волокна
Витрата:
1-2 кг/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття CANYON з ефектом природного вапняку повністю змінить Ваші стіни, надавши їм оригінальну фактуру. Унікальне покриття створює особливе відчуття глибини і  природності натурального зрізу каменю. Навіть на дотик дане покриття повторює шорсткість каменю, що зберігає таємниці століть. Завдяки дрібним кварцовим камінцями та піщинкам, які містяться в матеріалі, на стінах утворюються щілини різної глибини, які на завершальному етапі підкреслюються кольором. 

CANYON чудово приховує дефекти стін і завдяки армуючим волокнам оберігає поверхню від мікротріщин. Матеріал застосовується для оформлення інтер’єрів.

Особливості
  • Витримує очищення миючими засобами
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
  • Запобігає утворенню і розвиток поверхневих тріщин
  • Легко ремонтується і відновлюється зовнішній вигляд
  • Володіє звукоізоляційні властивості
  • Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи
Технології нанесення

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER (мал. 1). Дочекатися повного його висихання. Нанести на поверхню стіни базове покриття CANYON (укр. КАНЬЙОН) за допомогою металевого шпателя або пластикової терки (мал. 2). Нанесення здійснювати від кута до кута без переривання, щоб уникнути стикування матеріалу. Потім цим же шпателем «розтягнути» покриття в обраному напрямку - вертикально, горизонтально або круговими рухами. Через крупинки, що містяться в базі та які «дряпають» стіни, на поверхні після «розтягування» вини- кають дрібні борозни. Дочекатися повного висихання поверхні (24 години). Обробити базовий шар наждачним папером і загрунтувати грунтом OptiGrund D11 (ТМ «ЭЛЬФ»).

Перед нанесенням фінішного покриття SPECIAL WAX, AZURE або DECOR WAX ретельно перемішати його, додаючи обраний барвник, або затонувати за допомогою комп'ютерної системи кольорування. Пензлем або валиком нанести фінішне покриття на базовий шар (мал. 3), потім малярською рукавичкою, губкою або шпателем розтерти його до отримання бажаного ефекту (мал. 4).

   

Після завершення робіт рекомендується провітрити приміщення, щоб віск швидше висох. Як посилення захисного шару рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT.

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.