Metrics loading
Купити Castello в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Castello в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Castello в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Castello в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Castello в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Castello в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Вишукане декоративне покриття, розроблене спеціально для зовнішніх і внутрішніх робіт.
База:
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
мелений травертин, акрилові сополімери
Витрата:
1,8-2,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

CASTELLO - це вишукане декоративне покриття, розроблене спеціально для зовнішніх і внутрішніх робіт. Основним наповнювачем в даному матеріалі є натуральний мелений травертин різних фракцій. Завдяки застосуванню спеціальних акрилових полімерів та інших допоміжних субстанцій, CASTELLO після нанесення набуває вигляду натурального травертину. До складу матеріалу також входять спеціальні армуючі синтетичні волокна, що додають матеріалу прекрасні характеристики. Особлива структура матеріалу дозволяє отримати різноманітні за фактурою поверхні. Випускається в бежевому кольорі.

CASTELLO SILICONE – особлива формула декоративного покриття CASTELLO з додаванням спеціальних силіконів, які роблять цей матеріал ще більш вологостійким і паропроникним. Рекомендовано використовувати для фасадів, утеплених мінеральними базальтовими плитами (поставляється під замовлення).

Особливості
  • Запобігає утворенню та розвитку поверхневих тріщин
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Має високу міцність
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
  • Висока паропроникність
Технології нанесення

Поверхня перед нанесенням повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, масла і жиру. Місця, уражені пліснявою і мохом, очистити механічно і обробити грунтом BIOZIDGRUND (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальними засобами. 

На підготовлену поверхню нанести кварц-грунт QUART ZPRIMER або QUARZGRUND (ТМ «ЭЛЬФ»), дочекатися повного його висихання (мал. 1). Матеріал можна наносити в 1 або 2 шари. При нанесенні в 1 шар рекомендується затонувати кварц-грунт в обраний відтінок. Покриття слід нанести тонким шаром рівномірно на ділянку поверхні, після чого за допомогою нержавіючої малки застосовуємо техніку «відтягнення» по всій поверхні (мал. 2). 

Через 10-15 хвилин після стабілізації вологи починаємо пригладжувати матеріал, ущільнювати і вирівнювати поверхню за допомогою нержавіючої малки (мал. 3). Як тільки поверхня почне підсихати необхідно продовжити ущільнення матеріалу за допомогою пластикової малки для уникнення почорніння на поверхні (мал. 4). 

При нанесенні покриття в 2 шари застосовується техніка така ж як при нанесенні Travertino Style (див. Технологію нанесення Travertino Style). Для загладжування застосовують пластикову малку для уникнення почорніння. Якщо після повного висихання матеріалу (через 24 години) провести обробку поверхні із застосуванням електрошліфувального інструменту, можна домогтися зовнішнього вигляду натурального полірованого травертину.

В якості фінішного шару для Castello (укр. КАСТЕЛЛО) рекомендується використовувати склади Finitura Castello або Velatura Vintage (мал. 5).

Можливе тонування самої бази Castello за допомогою універсальних барвників, а також за комп'ютерною системою колірування. Для отримання ефекту патіни слід провести кольорування фінішних складів, які використовуються, застосовуючи універсальні барвники Decotoner, Toscana Toner або ж за допомогою комп'ютерної системи колірування.

  

 

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.