Metrics loading
Купити Corrosia Activator в категорії Спеціальні агенти фото №1
Купити Corrosia Activator в категорії Спеціальні агенти фото №1
Спеціальний активуючий засіб для досягнення ефекту патини (в комбінації з CORROSIA PATINA) та іржі (в комбінації з CORROSIA RUST).
Фасування:
Витрата:
100-125 мл/м²
Технології нанесення

Активуючий засіб CORROSIA ACTIVATOR (Корозія Актіватор) застосовується при нанесенні декоративного покриття CORROSIA на наступних етапах:

1. У ємність з підготовленою (розведеною водою і добре перемішаної) базою CORROSIA рекомендується додати невелику кількість CORROSIA ACTIVATOR (з розрахунку ~ 2,5 мл на 1 кг сухої суміші) і перемішати для отримання більш рівномірної реакції окислення.
2. Відразу після нанесення бази RUST або бази PATINA обробіть поверхню CORROSIA ACTIVATOR за допомогою пульверизатора методом розпилення і рівномірно розподіліть активатор по поверхні за допомогою нержавіючої малки. При бажанні отримати більш інтенсивний ефект рекомендується через 30-40 хвилин провести повторне розпилення CORROSIA ACTIVATOR по всій поверхні або частково.

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (2)
Прайс-лист
Прайс-лист – pdf (882.53 КB)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.