Metrics loading
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Любителям індустріального стилю і лофт-інтер'єрів. Створює ефект натуральної іржі або мідної патини
База:
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
мармуровий пил, металевий наповнювач
Витрата:
2,0-2,5 м²/кг
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття CORROSIA припаде до душі любителям індустріального стилю і лофт-інтер'єрів. Це інноваційне мультикомпонентне покриття для внутрішніх робіт створює ефект натуральної іржі або мідної патини, в залежності від обраної бази. Залізні або мідні частки, що містяться у  складі покриття, в комбінації зі спеціальним активатором дозволяють регулювати швидкість і інтенсивність реакції окислення металу. 

В асортимент лінійки CORROSIA входять бази RUST, BRONZE, LATTEN, STANNUM, PATINA, що випускаються у вигляді сухої суміші, а також CORROSIA ACTIVATOR, що використовується в залежності від потреб та побажань.

Особливості
  • Легкі забруднення видаляються з поверхні вологою мильною губкою
  • Має бархатисту поверхню, приємну на дотик
  • Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
  • Має високу міцність
Технології нанесення

На підготовлену, просочену зміцнюючим грунтом Д 11 або Д 13 (ТМ «Ельф») поверхню нанесіть кварцовий грунт QUARTZ PRIMER NERO (мал. 1). Дочекайтеся повного його висихання.

Підготуйте базу RUST та/або базу PATINA до нанесення: налийте воду в порожню пластикову ємність з розрахунку 30-35% від загальної маси сухої бази. Додайте суху суміш у воду і ретельно перемішайте міксером до однорідної маси. Для отримання більш рівномірної реакції окислення рекомендуємо додати невелику кількість CORROSIA ACTIVATOR в ємність з підготовленою базою (з розрахунку ~ 2,5 мл на 1 кг сухої суміші) і знову перемішати.

ПРИМІТКА: Нанесення продукту рекомендується проводити відразу ж після розведення водою. Також допускається проводити нанесення матеріалу через деякий час (до 48 годин) після розведення водою для отримання більш насиченого ефекту окислення.

ВАЖЛИВО: Зберігання розведеної маси повинно проводитися в герметично закритій тарі в темному сухому місці при температурі близько + 20 ° С. При неправильних умовах зберігання продукт стане непридатним до нанесення.

Також в разі нанесення CORROSIA (укр. КОРОЗІЯ / КОРРОЗІЯ) на площу більшого розміру, ніж передбачено об'ємом стандартного фасування продукту, рекомендовано проводити змішування всього необхідного об'єму матеріалу в одному контейнері перед нанесенням з метою уникнення виникнення стиків.

Нанесіть матеріал в 1 шар на поверхню будь-яким зручним малярським інструментом - нержавіючої малкою, пензлем або валиком, в залежності від бажаного ефекту і фактури (мал. 2).

Відразу після нанесення бази RUST або бази PATINA обробіть поверхню CORROSIA ACTIVATOR за допомогою пульверизатора методом розпилення (мал. 3) і рівномірно розподіліть активатор по поверхні за допомогою нержавіючої малки. При бажанні отримати більш інтенсивний ефект рекомендуємо через 30-40 хвилин провести повторне розпилення CORROSIA ACTIVATOR по всій поверхні або частково. Дочекайтеся повного висихання поверхні (48 годин).

В якості захисного шару рекомендується використовувати велатуру VINTAGE: нанесіть її за допомогою пензля або валика (рис. 4) і дочекайтеся повного висихання. Час повної стабілізації поверхні - 21 день.

Для отримання більш складного багатошарового ефекту CORROSIA можливе послідовне нанесення бази RUST і бази PATINA один на одний, використовуючи велатуру VINTAGE в якості бар'єру між базами.

Corosia-01

Corosia-03

 

Відео-уроки (2)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.