Metrics loading
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Corrosia в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Любителям індустріального стилю і лофт-інтер'єрів. Створює ефект натуральної іржі або мідної патини
База:
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
мармуровий пил, металевий наповнювач
Витрата:
2,0-2,5 м²/кг
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття CORROSIA припаде до душі любителям індустріального стилю і лофт-інтер'єрів. Це інноваційне мультикомпонентне покриття для внутрішніх робіт створює ефект натуральної іржі або мідної патини, в залежності від обраної бази. Залізні або мідні частки, що містяться у  складі покриття, в комбінації зі спеціальним активатором дозволяють регулювати швидкість і інтенсивність реакції окислення металу. 

В асортимент лінійки CORROSIA входять бази RUST, BRONZE, LATTEN, STANNUM, PATINA, що випускаються у вигляді сухої суміші, а також CORROSIA ACTIVATOR, що використовується в залежності від потреб та побажань.

Особливості
  • Легкі забруднення видаляються з поверхні вологою мильною губкою
  • Має бархатисту поверхню, приємну на дотик
  • Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
  • Має високу міцність
Технології нанесення

На підготовлену, просочену зміцнюючим грунтом OptiGrund D11 або TiefGrund (ТМ «Ельф») поверхню нанесіть кварцовий грунт QUARTZ PRIMER NERO (мал. 1). Дочекайтеся повного його висихання.

Підготуйте базу RUST та/або базу PATINA до нанесення: налийте воду в порожню пластикову ємність з розрахунку 30-35% від загальної маси сухої бази. Додайте суху суміш у воду і ретельно перемішайте міксером до однорідної маси. Для отримання більш рівномірної реакції окислення рекомендуємо додати невелику кількість CORROSIA ACTIVATOR в ємність з підготовленою базою (з розрахунку ~ 2,5 мл на 1 кг сухої суміші) і знову перемішати.

ПРИМІТКА: Нанесення продукту рекомендується проводити відразу ж після розведення водою. Також допускається проводити нанесення матеріалу через деякий час (до 48 годин) після розведення водою для отримання більш насиченого ефекту окислення.

ВАЖЛИВО: Зберігання розведеної маси повинно проводитися в герметично закритій тарі в темному сухому місці при температурі близько + 20 ° С. При неправильних умовах зберігання продукт стане непридатним до нанесення.

Також в разі нанесення CORROSIA (укр. КОРОЗІЯ / КОРРОЗІЯ) на площу більшого розміру, ніж передбачено об'ємом стандартного фасування продукту, рекомендовано проводити змішування всього необхідного об'єму матеріалу в одному контейнері перед нанесенням з метою уникнення виникнення стиків.

Нанесіть матеріал в 1 шар на поверхню будь-яким зручним малярським інструментом - нержавіючої малкою, пензлем або валиком, в залежності від бажаного ефекту і фактури (мал. 2).

Відразу після нанесення бази RUST або бази PATINA обробіть поверхню CORROSIA ACTIVATOR за допомогою пульверизатора методом розпилення (мал. 3) і рівномірно розподіліть активатор по поверхні за допомогою нержавіючої малки. При бажанні отримати більш інтенсивний ефект рекомендуємо через 30-40 хвилин провести повторне розпилення CORROSIA ACTIVATOR по всій поверхні або частково. Дочекайтеся повного висихання поверхні (48 годин).

В якості захисного шару рекомендується використовувати велатуру VINTAGE: нанесіть її за допомогою пензля або валика (рис. 4) і дочекайтеся повного висихання. Час повної стабілізації поверхні - 21 день.

Для отримання більш складного багатошарового ефекту CORROSIA можливе послідовне нанесення бази RUST і бази PATINA один на одний, використовуючи велатуру VINTAGE в якості бар'єру між базами.

Corosia-01

Corosia-03

 

Відео-уроки (4)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.