Metrics loading
Купити Country в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Country в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Country в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Country в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Country в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Country в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Чудово підійде шанувальникам провінційного стилю. Висока пластичність матеріалу дозволяє надати різноманітну форму поверхні.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
акриловий полімер і мінеральні наповнювачі
Витрата:
1,5 - 3 кг/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття COUNTRY призначене для внутрішніх та зовнішніх робіт. У складі використані різні натуральні мінеральні наповнювачі, різнофракційні мармурові гранули, спеціальні армуючі волокна та добавки у водній дисперсії акрилового полімеру. Висока пластичність матеріалу дозволяє надати найрізноманітнішу, часом хитромудру форму поверхні, що дає можливість моделювати рельєф стін у повній відповідності до Вашого смаку.

Дозволяє отримувати фактури, що імітують натуральний камінь.

Особливості
  • Витримує очищення миючими засобами
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
  • Запобігає утворенню і розвитку поверхневих тріщин
  • Легко ремонтується і відновлює зовнішній вигляд
  • Має звукоізоляційні властивості
  • В залежності від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні рельєфи
  • Має відмінну адгезію
Технології нанесення

Поверхня має бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, олії та жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого матеріалу, що відшаровується, і зачистити наждачним папером. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно та оброблені фунгіцидним ґрунтом.

Залежно від основи можна додати 10% води. 

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або Acryl PutzGrund 117 (мал.1). Дочекатися повного його висихання. 

Білу або кольорову базу COUNTRY (укр. КАНТРІ) нанести на поверхню за допомогою шпателя або терки (мал. 2). Потім руками або за допомогою пензля, терки або шпателя надати поверхні обраний рельєф. Дочекатися повного висихання поверхні (24-48 годин). Обробити базовий шар наждачним папером і загрунтувати універсальним  грунтом OptiGrund D11 (ТМ «ЭЛЬФ») за потреби. 

COUNTRY завдяки своїй формулі та армуючим волокнам оберігає стіни від мікротріщин. Кольорову або білу базу COUNTRY рекомендується покрити фінішним покриттям VELATURA SILOXANO або VELATURA SILOXANO Matt, а також  можливо DECOR WAX  або DECOR WAX TOSCANA, які перед нанесенням необхідно ретельно перемішати, додаючи обраний барвник, або застосувати комп'ютерну систему кольорування. Це надасть
покриттю більш природного вигляду. 

Пензлем або валиком нанести віск на базовий шар (мал. 3), потім малярської рукавичкою, губкою або шпателем розтерти його до отримання бажаного ефекту (мал. 4). Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лакихамелeони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX.

Пензлем або валиком нанести фінішне покриття на базовий шар, потім малярною рукавичкою, губкою або шпателем розтерти до бажаного ефекту.

Після закінчення робіт рекомендується провітрити приміщення.

   

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.