Metrics loading
Купити Грунт Elfloor Epoxy Primer в категорії Грунти фото №1
Купити Грунт Elfloor Epoxy Primer в категорії Грунти фото №1
Епоксидний двокомпонентний ґрунт, що розбавляється водою
База:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
Комп.А - епоксидна смола, Комп.В - водна дисперсія
Витрата:
7-14 м²/л
+ додаткові характеристики

Двокомпонентний продукт, що розбавляється водою, для нанесення на різноманітні основи. Складається з епоксидної смоли та модифікованого поліаміду, що забезпечує адгезію фінішних оздоблювальних лакофарбових матеріалів до проблемних основ, або основ с низькою поглинаючою здатністю. Може застосовуватись як всередині так і зовні приміщень, в якості ґрунту для ущільнення пористих поверхонь та для ґрунтування підлог з низькою адсорбцією. Після нанесення утворює поверхню яку можна обробляти як органо- так і водо-розбавимими матеріалами.

Особливості
  • Регулює адсорбцію
  • Заповнює пори
  • Підходить під фарбування більшістю видів матеріалів
  • Не містить органічних розчинників
  • Відмінна адгезія до більшості основ
  • Зручний у нанесенні
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад «KlebeMasse KМ 193».

«Elfloor Epoxy Primer» це двокомпонентний продукт. Компонент А – модифікована епоксидна смола, Компонент В – водна дисперсія модифікованих поліамідів, карбонатний наповнювач, функціональні добавки.

Змішування компонентів в співвідношенні 1:2 (за вагою) виконується безпосередньо перед початком застосування. Компонент А додається в ємність із компонентом В, після чого суміш змішується за допомогою ручної мішалки або механічним змішувачем з низькою швидкістю до повної однорідності. За необхідністю для регулювання в’язкості додається вода та виконується повторне змішування.

УВАГА! Під час зберігання компонент А (епоксидна смола) має схильність до помутніння та кристалізації. В цьому випадку, перед використанням, ємність із компонентом А треба попередньо помістити у водяну баню з температурою 50-60 °С, до повного розплавлення кристалів та гомогенізації смоли.

Нанесення виконується щіткою, валиком або шпателем рівномірним шаром. За необхідністю «Elfloor Epoxy Primer» можна використати для приклеювання плетеної армуючої склосітки, щільністю 90-160 г/м2, для чого на щойно нанесений шар ґрунта накладається скло сітка, ретельно пригладжується щіткою або шпателем, після чого проводиться нанесення додаткового шару «Elfloor Epoxy Primer» для повноцінного покриття склосітки ґрунтом. Склосітку необхідно приклеювати стик у стик, уникаючи перекриття шарів. Якщо основа достатньо міцна, або попередньо армована, в застосуванні сітки не має потреби.

У випадку потреби надання ґрунтуючому шару необхідної шорсткості рекомендовано додати в готову до застосування суміш компонентів А та В кварцовий пісок фракції 0,2 мм (ПК-015-З за ДСТУ Б В.2.7-131:2007) в кількості 20-25% від маси суміші, ретельно перемішати, після чого, наносити звичайним способом.

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.