Metrics loading
Купити Клеюча маса KM193 в категорії Сухі будівельні суміші фото №1
Купити Клеюча маса KM193 в категорії Сухі будівельні суміші фото №1
Мінеральна суміш для приклеювання мінераловатних та пінополістирольних плит
Фасування:
Застосування:
фасади
Склад:
кварцові наповнювачі та інші добавки
Витрата:
4,0-5,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

Суха порошкоподібна мінеральна суміш для приготування розчину, призначеного для кріплення елементів систем теплоізоляції таких як  мінераловатні (МВ) та пінополістирольні  (ППС) плити в теплоізоляційних системах  ThermoELF

Особливості
  • Покращені властивості адгезії та фіксації
  • Висока стійкість до атмосферних опадів
  • Тривалий відкритий час роботи
  • Висока паропроникненість
  • Екологічно безпечна
  • Не горюча
Технології нанесення

Поверхня основи повинна бути чистою, сухою, здатною до навантаження. Забруднення і речовини, що знижують адгезію наприклад: опалубні оливи, залишки будівельних розчинів та інших матеріалів, а також пофарбовані покриття, що відшаровуються потрібно видалити. Незначні нерівності поверхні необхідно вирівняти за допомогою розчинів «KlebeMasse КМ 193» або «Klebe -und ArmierungsMasse АМ 195», при цьому товщина вирівнюючого шару не повинна перевищувати 10 мм. Сильнопоглинаючі поверхні, а також поверхні, які забруднені пилом необхідно ретельно очистити та обробити закріплюючою грунтівкою «UniGrund» або концентратом грунтівки «GrundKonzentrat». Основам, які мають глянцову поверхню необхідно придати шерохуватість та обробити адгезійною грунтівкою «Acryl-PutzGrund 117».

Приготування розчину

Вміст упаковки «KlebeMasse КМ 193» (25 кг) необхідно обережно висипати у ємність із 4,5÷6,0 літрами чистої води кімнатної температури і повільно перемішати мішалкою з малими обертами до отримання розчину однорідної консистенції. Залишити розчин приблизно на 10 хвилин і знову перемішати. У разі необхідності можливе коригування розчину незначною кількістю води. Залежно від атмосферних умов час використання розчину становить близько 2 годин від початку змішування з водою.

Розчин, який почав тверднути та втрачати рухомість заборонено розводити водою та повторно перемішувати з метою подальшого його використання.
Важливо! При замішуванні розчину завжди враховувати точну кількість води, вказану на упаковці. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Матеріали для завантаження (2)
Прайс-лист
Прайс-лист – pdf (882.53 КB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.