Metrics loading
Купити Клеюча маса KlebeMasse KM193 в категорії Сухі будівельні суміші фото №1
Купити Клеюча маса KlebeMasse KM193 в категорії Сухі будівельні суміші фото №1
Мінеральна суміш для приклеювання мінераловатних та пінополістирольних плит
Фасування:
Застосування:
фасади
Склад:
кварцові наповнювачі та інші добавки
Витрата:
4,0-5,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

Суха порошкоподібна мінеральна суміш для приготування розчину, призначеного для кріплення елементів систем теплоізоляції таких як  мінераловатні (МВ) та пінополістирольні  (ППС) плити в теплоізоляційних системах  ThermoELF

Особливості
  • Покращені властивості адгезії і фіксації
  • Висока стійкість до атмосферних опадів
  • Тривалий відкритий час роботи
  • Висока паропроникненість
  • Екологічно безпечна
  • Не горюча
Технології нанесення

Поверхня основи повинна бути чистою, сухою, здатною до навантаження. Забруднення і речовини, що знижують адгезію наприклад: опалубні оливи, залишки будівельних розчинів та інших матеріалів, а також пофарбовані покриття, що відшаровуються потрібно видалити. Незначні нерівності поверхні необхідно вирівняти за допомогою розчинів «KlebeMasse КМ 193» або «Klebe -und ArmierungsMasse АМ 195», при цьому товщина вирівнюючого шару не повинна перевищувати 10 мм. Сильнопоглинаючі поверхні, а також поверхні, які забруднені пилом необхідно ретельно очистити та обробити закріплюючою грунтівкою «UniGrund» або концентратом грунтівки «GrundKonzentrat». Основам, які мають глянцову поверхню необхідно придати шерохуватість та обробити адгезійною грунтівкою «Acryl-PutzGrund 117».

Приготування розчину

Вміст упаковки «KlebeMasse КМ 193» (25 кг) необхідно обережно висипати у ємність із 4,5÷6,0 літрами чистої води кімнатної температури і повільно перемішати мішалкою з малими обертами до отримання розчину однорідної консистенції. Залишити розчин приблизно на 10 хвилин і знову перемішати. У разі необхідності можливе коригування розчину незначною кількістю води. Залежно від атмосферних умов час використання розчину становить близько 2 годин від початку змішування з водою.

Розчин, який почав тверднути та втрачати рухомість заборонено розводити водою та повторно перемішувати з метою подальшого його використання.
Важливо! При замішуванні розчину завжди враховувати точну кількість води, вказану на упаковці. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.