Metrics loading
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Декоративне покриття для класичних і ультрасучасних інтер'єрів.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
вапно, мінеральні наповнювачі, субстанції
Витрата:
1,5-2,0 кг/м²
+ додаткові характеристики

TRAVERTINO VENEZIANO - декоративне покриття для інтер'єрів на основі натурального вапна, що має відмінні естетичні та експлуатаційні показники. TRAVERTINO VENEZIANO - це одне з найкращих рішень як для класичних інтер'єрів так і для суперсучасних приміщень. Випускається у вигляді сухої суміші, яку перед нанесенням необхідно розбавити водою.

Залежно від техніки нанесення Ви можете отримати як більш рельєфну фактуру молодого травертину, так і більш згладжені форми зтесаного часом каменю.

Особливості
  • Відмінні показники адгезії
  • Має високу міцність
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Має високий ступінь паропроникності
  • Володіє протигрибковими властивостями
Технології нанесення

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого покриття та зачистити наждачним папером. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом BIOZIDGRUND (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальними засобами. На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або QUARZGRUND (ТМ «ЭЛЬФ») (мал. 1). Дочекатися повного його висихання. 

Налийте воду в пластикову ємність з розрахунку до 30-35% води від загальної маси сухого TRAVERTINO VENEZIANO (укр. ТРАВЕРТІНО ВЕНЕЦІАНО). При необхідності додайте в воду обраний барвник, ретельно розмішайте його у воді, а потім додайте суху суміш TRAVERTINO VENEZIANO в воду. Розмішайте продукт міксером до однорідної маси і залиште на 30 хв. настоятися. Після вказаного часу перемішайте продукт знову за допомогою міксера, і вже через 2-3 хв. можна приступати до нанесення матеріалу. Кольорування продукту може також проводитися шляхом додавання барвника до вже розведеної суміші TRAVERTINO VENEZIANO перед повторним перемішуванням. 

ВАЖЛИВО: колір вже замішаного, але ще не нанесеного продукту з часом стає світлішим, в зв'язку з чим готовий для нанесення TRAVERTINO VENEZIANO необхідно використовувати в той же день і не залишати залишок на наступну добу! Нанесіть 1-й шар матеріалу шпателем з нержавіючої сталі на величину зерна, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні (мал. 2). Після повного висихання першого шару (12-16 годин) таким же чином нанесіть 2-й шар матеріалу. Коли 2-й шар трохи підсохне (5-10 хв.). Продряпайте його вузьким металевим шпателем, бажано в горизонтальному напрямку, не згладжуючи і не втромбуючи поверхню, щоб домогтися імітації прошарків травертину (мал. 3). 

Перед повним висиханням ущільнити поверхню шпателем з нержавіючої сталі (мал. 4). Перед нанесенням декоративного шару рекомендується загрунтувати поверхню грунтом VINILGRUND D 14 (ТМ «ЭЛЬФ»). Це полегшить нанесення фінішного шару та завадить виникненню плям від стиків. 

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE (мал. 5, 6). Також можливе нанесення раніше затонованої бази TRAVERTINO VENEZIANO з подальшою обробкою фінішними засобами, що створить додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки-хамелеони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX. Як посилення захисного шару при здійснені внутрішніх робіт рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT.

   

  

При проведенні фасадних робіт рекомендується застосування гідроізолюючого грунту AQUABARRIERE (ТМ «ЭЛЬФ»), а для подальшого декорування, патінування та створення захисного водовідштовхувального шару слід застосовувати велатуру VINTAGE або ж фасадний віск DECOR WAX.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.