Metrics loading
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Travertino Veneziano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Декоративне покриття для класичних і ультрасучасних інтер'єрів.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
вапно, мінеральні наповнювачі, субстанції
Витрата:
1,5-2,0 кг/м²
+ додаткові характеристики

TRAVERTINO VENEZIANO - декоративне покриття для інтер'єрів на основі натурального вапна, що має відмінні естетичні та експлуатаційні показники. TRAVERTINO VENEZIANO - це одне з найкращих рішень як для класичних інтер'єрів так і для суперсучасних приміщень. Випускається у вигляді сухої суміші, яку перед нанесенням необхідно розбавити водою.

Залежно від техніки нанесення Ви можете отримати як більш рельєфну фактуру молодого травертину, так і більш згладжені форми зтесаного часом каменю.

Особливості
  • Відмінні показники адгезії
  • Має високу міцність
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Має високий ступінь паропроникності
  • Володіє протигрибковими властивостями
Технології нанесення

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого покриття та зачистити наждачним папером. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом Д-07 (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальними засобами. На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або Д-17 (ТМ «ЭЛЬФ») (мал. 1). Дочекатися повного його висихання. 

Налийте воду в пластикову ємність з розрахунку до 30-35% води від загальної маси сухого TRAVERTINO VENEZIANO (укр. ТРАВЕРТІНО ВЕНЕЦІАНО). При необхідності додайте в воду обраний барвник, ретельно розмішайте його у воді, а потім додайте суху суміш TRAVERTINO VENEZIANO в воду. Розмішайте продукт міксером до однорідної маси і залиште на 30 хв. настоятися. Після вказаного часу перемішайте продукт знову за допомогою міксера, і вже через 2-3 хв. можна приступати до нанесення матеріалу. Кольорування продукту може також проводитися шляхом додавання барвника до вже розведеної суміші TRAVERTINO VENEZIANO перед повторним перемішуванням. 

ВАЖЛИВО: колір вже замішаного, але ще не нанесеного продукту з часом стає світлішим, в зв'язку з чим готовий для нанесення TRAVERTINO VENEZIANO необхідно використовувати в той же день і не залишати залишок на наступну добу! Нанесіть 1-й шар матеріалу шпателем з нержавіючої сталі на величину зерна, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні (мал. 2). Після повного висихання першого шару (12-16 годин) таким же чином нанесіть 2-й шар матеріалу. Коли 2-й шар трохи підсохне (5-10 хв.). Продряпайте його вузьким металевим шпателем, бажано в горизонтальному напрямку, не згладжуючи і не втромбуючи поверхню, щоб домогтися імітації прошарків травертину (мал. 3). 

Перед повним висиханням ущільнити поверхню шпателем з нержавіючої сталі (мал. 4). Перед нанесенням декоративного шару рекомендується загрунтувати поверхню грунтом Д-14 (ТМ «ЭЛЬФ»). Це полегшить нанесення фінішного шару та завадить виникненню плям від стиків. 

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE (мал. 5, 6). Також можливе нанесення раніше затонованої бази TRAVERTINO VENEZIANO з подальшою обробкою фінішними засобами, що створить додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки-хамелеони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX. Як посилення захисного шару при здійснені внутрішніх робіт рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT.

   

  

При проведенні фасадних робіт рекомендується застосування гідроізолюючого грунту Д-15 (ТМ «ЭЛЬФ»), а для подальшого декорування, патінування та створення захисного водовідштовхувального шару слід застосовувати велатуру VINTAGE або ж фасадний віск DECOR WAX EXTERIOR. А на фасадах, що не вимагають додаткового декорування, для створення фінішного водовідштовхувального шару рекомендується застосування гідрофобізатора Д-16 (ТМ «ЭЛЬФ») або Поліфлюіда (ТМ «Somefor»). 

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.