Metrics loading
Купити Grotto в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Grotto в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Grotto в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Grotto в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Grotto в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Grotto в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Декоративне покриття GROTTO, створене на основі натурального вапна. Сьогодні широко використовується для декорування інтер'єрів. Цей матеріал має високу паропроникність та протигрибкові властивості. Чудово поводить себе у вологих приміщеннях.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
вапно, мінеральні наповнювачі
Витрата:
1-1,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття GROTTO, створене на основі натурального вапна, сьогодні широко використовується для декорування інтер'єрів. Цей матеріал має високу паропроникність та протигрибкові властивості. Чудово поводить себе у вологих приміщеннях. GROTTO - це унікальна можливість створення власного неповторного інтер'єру з різними декоративними рішеннями. Використовуючи різні техніки нанесення покриття, завдяки його особливому складу, можна отримати різноманітні фактури.

Особливості
  • Висока міцність
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Має протигрибкові властивості
Технології нанесення

Декоративне покриття Гротто (Тип Чокс, Choks) слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого покриття та зачистити шкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом Д-07 (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальними засобами.

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або Д-17 (ТМ «ЭЛЬФ») (мал. 1). Дочекатися повного його висихання та нанести 1-й шар GROTTO шпателем з нержавіючої сталі, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні на величину зерна (мал. 2). Після повного висихання першого шару пензлем або малкою методом торцювання наноситься 2-й шар GROTTO (укр. ГРОТТО) (мал. 3).

  

 

Також можливе нанесення матеріалу в один шар з подальшою обробкою пластиковою кельмою для отримання оригінального малюнка (техніка RIO) (мал. 4).

Коли покриття майже висохне, зробити його глянцевим за допомогою металевого шпателя (мал. 5). Перед нанесенням декоративного шару рекомендується загрунтувати поверхню грунтом Д-14 (ТМ «ЭЛЬФ»). Це полегшить нанесення фінішного шару та завадить виникненню плям від стиків.

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE (мал. 6).

  

Також можливе нанесення раніше затонованої бази GROTTO з подальшою обробкою фінішними засобами, що створить додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки-хамелeони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX. Як посилення захисного шару рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT. При здійсненні фасадних робіт рекомендується застосування гідроізолюючого грунту Д-15 (ТМ «ЭЛЬФ»), а для подальшого декорування і створення ефекту патіни слід застосовувати велатуру VINTAGE.

Для створення фінішного водовідштовхувального шару рекомендується застосування гідрофобізатора Д-16 (ТМ «ЭЛЬФ») або Поліфлюїда (ТМ «Somefor»).

Відео-уроки (4)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.