Metrics loading
Купити Murano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Murano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Murano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Murano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Murano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Murano в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Венеціанська штукатурка, створена з використанням натуральних мінеральних наповнювачів та акрилових складових. Цей розкішний матеріал створює ефект полірованого мармуру.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
мінеральні наповнювачі, акрилові сополімери
Витрата:
0,5-0,7 кг/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття для внутрішніх робіт MURANO - це Венеціанська штукатурка, створена з використанням натуральних мінеральних наповнювачів та акрилових складових. Цей розкішний матеріал створює ефект полірованого мармуру. Спеціальна формула дозволяє отримати насичені тони при економній витраті барвників.

Особливості
  • Висока стійкість до забруднень
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Має високу міцність
  • В залежності від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
Технології нанесення

На оброблену грунтом OptiGrund D11 (ТМ «Эльф») поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або закольорований в необхідний колір DECOR PRIMER (мал. 1).

MURANO (укр. МУРАНО) наноситься на ідеально підготовлену поверхню. Перед нанесенням додати барвник або використовувати комп'ютерну систему кольорування і ретельно перемішати. Перший шар, що вкриває, наносити шпателем з нержавіючої сталі або малкою, задаючи при цьому оригінальний малюнок (мал. 2). Для отримання більш виразного малюнка допускаються невеликі напливи. 

Після повного висихання (4-6 годин) поверхню необхідно обробити наждачним папером і нанести другий шар, чергуючи мазки в різних напрямках (мал. 3). Через 2-3 години можна розпочати нанесення третього шару різноспрямованими  тонкими мазками, одночасно здійснюючи полірування поверхні. При нанесенні фінішного шару допускається додати до 10% води.

Після повного висихання для додання більш глибокого малюнка, глянцю, а також для посилення ефекту «стукко» рекомендується обробити поверхню воском DECOR WAX MURANO, DECOR WAX MURANO AQUA або DECOR WAX. Віск наносять металевим шпателем на поверхню тонким шаром різноспрямованими рухами (мал. 4).

   

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.