Metrics loading
Купити Фарба ReliefFarbe в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Фарба ReliefFarbe в категорії Фарби та лаки фото №1
Рельєфна, водо-дисперсійна силікон-модифікована фарба на акриловій основі підсилена волокнами для зовнішніх та внутрішніх робот
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
Стирол-акрилові смоли, армуючі волокна та добавки
Витрата:
від ~450 до ~600
+ додаткові характеристики

Призначена для створення рельєфних матових декоративно-захисних фасадних та інтер’єрних  покриттів. Рекомендована для фарбування усіх видів мінеральних штукатурок, а також  цегляних, бетонних та гіпсових основ. Добре підходить для вирівнювання шорстких та нерівномірно структурованих штукатурок, дозволяє приховати дрібні тріщини та створювати моделюючі поверхні.

Особливості

■  Підсилена армуючими волокнами
■  Модифікована силіконом
■  Легко наноситься і структурується
■  Висока здатність до дифузії водяної пари
■  Екологічно безпечна

Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог. Забруднення та речовини, які знижують адгезію фарби до основи: олійні та жирові плями, змащувальні матеріали, бітумні мастики, попередні нестійкі лакофарбові покриття, тощо, а також слабо міцні ділянки необхідно видалити. Для вирівнювання поглинання фарби основою, з метою отримання якісної поверхні, рекомендована попередня обробка основи дисперсійною ґрунтовкою ТМ Ельф «UniGrund» або ТМ Ельф «GrundKonzentrat».

Підготовка матеріалу

«Реліф Фарбе» готова до застосування дисперсійна фарба. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, фарбу можна розбавити водою, але не більше ніж 5% від маси. Додавання води потрібно робити у кожне відро, в однаковій кількості, для уникнення кольорових розбіжностей.

Виконання робіт

Фарбу «ReliefFarbe» необхідно нанести в один шар і рівномірно розподілити по поверхні за допомогою валику з ворсом 18 мм і більше, або гладким шпателем. Відразу після нанесення фарби необхідно додати поверхні бажану структуру використовуючи поролоновий або структурний валик, кельму.

Метод нанесення

Вибір інструмента обумовлює структуру поверхні, та швидкість виконання робот. Для нанесення використовують валик, щітку, кельму або фарборозпилювач з діаметром сопла 3-4 мм та тиском 4-5 бар.


При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання. Роботу потрібно виконувати з дотриманням правил безпеки, у спеціальному робочому одязі та з використанням засобів індивідуального захисту.

 

 

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.