Metrics loading
Купити Ґрунтівка UniGrund в категорії Грунти фото №1
Купити Ґрунтівка UniGrund в категорії Грунти фото №1
Закріплююча ґрунтівка для підготовки поверхонь всередині та зовні будівель.
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
водна емульсія стирол-акрилових смол з добавками
Витрата:
~150 г/м²
+ додаткові характеристики

Готова до використання закріплююча грунтівка UniGrund (УніГрунд) для  грунтування та зміцнення основ з гіпсової, цементної, вапняно-цементної штукатурки, будівельної цегли, бетону, гіпсокартонних та фіброцементних плит. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Особливості
  • Вирівнює водопоглинання мінеральної основи та забезпечує рівномірне висихання покриття
  • Укріплює основу та створює адгезійний шар для наступного покриття
  • Не містить органічних розчинників
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Екологічно чиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною,  здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог. Забруднення та речовини, що негативно впливають на  адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад « Klebe -und ArmierungsMasse AM 195»  або «KlebeMasse KM 193».

Закріплюючу грунтівку «UniGrund» (УніГрунд) потрібно наносити малярною щіткою або пензлем у нерозбавленому вигляді за один або два проходи до повного насичення поверхні. Не допускати утворення блискучого шару після висихання.
Після виконання робіт, або під час тривалих перерв інструменти необхідно промити водою. Під час проведення робот поверхню необхідно захищати від опадів, туману, сильного вітру і прямих сонячних променів до повного висихання матеріалу.

Під час нанесення та в процесі висихання температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче +5°C та підійматися вище +30°C. Не наносити при прямому сонячному промінні, при сильному вітрі, тумані або високій вологості повітря.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.