Metrics loading
Купити Кварцова фарба С 218 в категорії Силіконові декоративні штукатурки фото №1
Купити Кварцова фарба С 218 в категорії Силіконові декоративні штукатурки фото №1
Застосовується для декоративного оздоблення стін з вапняку, газо/пінобетону, утеплених мінеральною ватою, а також для поверхонь з підвищеним ступенем паропроникності
Фасування:
Застосування:
для зовнішніх і внутрішніх робіт
Склад:
суміш пігменту, наповнювачів
Витрата:
700 г/м²
+ додаткові характеристики

Готова до застосування кварцова фарба білого кольору з висою криючою здатністю. Тонується в різні кольори універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування. Характеризується високим ступенем паропроникності, поліпшеною вологостійкістю, а також підвищеною еластичністю. Застосовується для декоративного оздоблення стін з вапняку, газо/пінобетону, утеплених мінеральною ватою, а також для поверхонь з підвищеним ступенем паропроникності. 

Зовнішній вигляд: густа маса білого кольору з кварцовими зернами.
Склад: суміш пігменту, наповнювачів і різних допоміжних гідрофобних речовин у водному розчині силіконової емульсії та полімерної дисперсії з додаванням дрібного кварцового зерна.
Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5 °С до +30 °С.

Особливості
  • Створює структурну поверхню
  • Висока криюча здатність, приховує дефекти основи
  • Стійка до механічних пошкоджень
  • Атмосферостійка, паропроникна
  • Має добру адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чиста 
Технології нанесення

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Оброблювана поверхня повинна бути рівною, сухою, очищеною від бруду, пилу, жиру, моху, солей і прогрунтована зміцнюючим грунтом Д 13.

Для збільшення вологостійкості рекомендується застосування грунту Д 15. Для отримання доброго зчеплення і рівномірного структурного алюнка рекомендується додатково нанести кварцовий грунт С 18. Наносити за допомогою валика або блокового пензля. Рекомендована робоча температура: не нижче +5 °С. Після використання інструменти вимити водою. 

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.