Metrics loading
Купити StrukturPutz Silicon в категорії Силіконові декоративні штукатурки фото №1
Купити StrukturPutz Silicon в категорії Силіконові декоративні штукатурки фото №1
Декоративна кварцова тонкошарова штукатурка на силіконовій основі, для зовнішніх та внутрішніх робот
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
полімерні дисперсії і силіконові добавки
Витрата:
~0,75-1,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

Готова до застосування пастоподібна структурна штукатурка   на основі органічних смол, для декоративних ефектів на поверхні. Рекомендована у якості фінішного декоративного покриття для таких підготовлених поверхонь як бетон, газобетон, гіпсові плити, цегла, або мінеральні штукатурки,  що мають достаню несучу здатність. Придатна для використання у зовнішніх системах термоізоляції  ThermoELF. Може бути використана на існуючих вододисперсійних силікатних фарбах, що добре тримаються.

Особливості
  • Властивість до самоочищення
  • Високі властивості еластичності та адгезії
  • Дозволяє створювати декоративні ефекти
  • Не має усадки, не опливає на вертикальних поверхнях
  • Добре маскує нерівності основи
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Рекомендована для тонування
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Важкозаймиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки основи. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад «Klebe- undArmierungsMasse АМ 195». Сильно поглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча ґрунтовка «UniGrund» або концентрат ґрунтовки «GrundKonzentrat». Глянцеві поверхні, такі як бетон, необхідно заґрунтувати «Silikon PutzGrund 118». З метою створення однорідного оптичного ефекту та поліпшення адгезії на підготовленій основі, рекомендується використовувати ґрунт «Silikon PutzGrund 118», затонований у колір штукатурки.

Підготовка матеріалу

«StrukturPutz Silikon» готова до застосування дисперсійна штукатурка. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, штукатурку можна розбавити водою, але не більше ніж 2% від маси. Додавання води потрібно робити у кожне відро, в однаковій кількості, для уникнення розбіжностей у кольорі та фінальному декоративному ефекті.


Увага!: Потрібно завжди враховувати точну кількість води для регулювання консистенції вказану на упаковці.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.