Metrics loading
Купити Штукатурка СП 215 в категорії Акрилові декоративні штукатурки фото №1
Купити Штукатурка СП 215 в категорії Акрилові декоративні штукатурки фото №1
Для обробки стін з бетону, цегли, вапняно-цементних, цементних штукатурок, гіпсових поверхонь, гіпсокартонних і фіброцементних плит. Випускається у світло-сірому кольорі.
Фасування:
Застосування:
для зовнішніх і внутрішніх робіт
Склад:
суміш наповнювачів і допоміжних субстанцій
Витрата:
1,5-2,0 кг/м²
+ додаткові характеристики

Використовується кварцове покриття білого кольору для зовнішніх і внутрішніх робіт. Залежно від способу нанесення дозволяє отримати різні види рельєфних малюнків. Тонується в різні кольори універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування. Застосовується  для обробки стін з бетону, цегли, вапняно-цементних, цементних штукатурок, гіпсових поверхонь, гіпсокартонних і фіброцементних плит.

Особливості
  • Приховує дефекти основи
  • Атмосферостійка
  • Має високу міцність
  • Має добру адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чиста 
Технології нанесення

Перед застосуванням перемішати. Оброблювана поверхня повинна бути рівною, сухою, очищеною від бруду, пилу, жиру, моху, солей і прогрунтована зміцнюючим грунтом Д 13. Для збільшення вологостійкості рекомендується застосування грунту-гідрофобізатора Д 15. Для отримання доброго зчеплення і рівномірного структурного малюнка рекомендується додатково нанести кварцовий грунт Д 17 або СП 17. Наносити нержавіючою малкою на величину зерна, потім пластиковою теркою розтирати поверхню круговими рухами до отримання рівномірної зернистої структури. Рекомендована робоча температура: не нижче +5 °С. Після використання інструменти вимити водою.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.