Metrics loading
Купити Acryl-Fassadenputz K10 в категорії Акрилові декоративні штукатурки фото №1
Купити Acryl-Fassadenputz K10 в категорії Акрилові декоративні штукатурки фото №1
Акрилова декоративна штукатурка з фактурою “баранець” для зовнішніх та внутрішніх робіт
База:
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
стирол-акрилові смоли, полімерні волокна
Витрата:
2,4 - 2,8 кг/м²
+ додаткові характеристики

Готова до застосування пастоподібна структурна штукатурка  на основі органічних смол. Рекомендована у якості фінішного покриття фасадних теплоізоляційних систем ThermoELF, для таких підготованих поверхонь як бетон або мінеральні штукатурки,  що мають достаню несучу здатність. Може бути використана на існуючих вододисперсійних силікатних фарбах, що добре тримаються.

Особливості
  • Високі властивості еластичності та адгезії
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Рекомендована для тонування
  • Легка у застосуванні
  • Важкозаймиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною,  здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог  Забруднення та речовини, що негативно впливають на  адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад «KlebeMasse КМ 193».  Сильнопоглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати  такими матеріалами, як закріплююча грунтівка «UniGrund» або концентрат грунтівки «GrundKonzentrat». Глянцеві поверхні, такі як бетон, та поверхні, влаштовані за допомогою клеючо-армуючої маси « Klebe -und ArmierungsMasse АМ 195» необхідно заґрунтувати «Acryl-PutzGrund 117». З метою створення однорідного оптичного ефекту та поліпшення адгезії на підготовленій основі, рекомендується використовувати ґрунт «Acryl-PutzGrund 117», затонований у колір штукатурки.

Acryl-Fassadenputz K10 готова до застосування дисперсійна штукатурка. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції,   штукатурку можна розбавити водою, але не більше ніж 2% від маси. Додавання води потрібно робити у кожне відро, в однаковій кількості, для уникнення колорових розбіжностей. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Нанести рівномірним шаром за допомогою сталевої нержавіючої кельми або машини для розпилення дрібнозернистої штукатурки, прибрати зайве, залишивши шар в товщину зерна. Відразу після цього затерти поверхню поліуретановою, полістирольною або дерев'яною теркою, здійснюючи рівномірні руху по поверхні.

Під час нанесення, та в процесі висихання, температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче +5°C, та підійматися вище +30°C. Не наносити при прямих сонячних променях, при сильному вітрі, тумані, високій вологості повітря або при очикуванні заморозків у найближчу добу.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.