Metrics loading
Купити Структурна штукатурка StrukturPutz в категорії Акрилові декоративні штукатурки фото №1
Купити Структурна штукатурка StrukturPutz в категорії Акрилові декоративні штукатурки фото №1
Декоративна кварцова тонкошарова штукатурка для зовнішніх та внутрішніх робот
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
Стирол-акрилова смола, мармурове борошно та добавк
Витрата:
~0,75-1,5
+ додаткові характеристики

Готова до застосування пастоподібна структурна штукатурка на основі органічних смол, для декоративних ефектів на поверхні. Рекомендована у якості фінішного декоративного покриття для таких підготовлених поверхонь як бетон, газобетон, гіпсові плити, цегла або мінеральні штукатурки,  що мають достатню несучу здатність. Придатна для використання у зовнішніх системах термоізоляції ThermoELF. Може бути використана на існуючих вододисперсійних силікатних фарбах, що добре тримаються.

 

Особливості
  • Високі властивості еластичності та адгезії
  • Дозволяє створювати декоративні ефекти
  • Не має усадки, не опливає на вертикальних поверхнях
  • Добре маскує нерівності основи
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Рекомендована для тонування
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Важкозаймиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад «Klebe- undArmierungsMasse АМ 195». Сильно поглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча ґрунтовка «UniGrund» або концентрат ґрунтовки «GrundKonzentrat». Глянцеві поверхні, такі як бетон, необхідно заґрунтувати «Acryl PutzGrund 117». З метою створення однорідного оптичного ефекту та поліпшення адгезії на підготовленій основі, рекомендується використовувати ґрунт «Acryl PutzGrund 117», затонований у колір штукатурки.

Підготовка матеріалу

«StrukturPutz» готова до застосування дисперсійна штукатурка. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, штукатурку можна розбавити водою, але не більше ніж 2% від маси. Додавання води потрібно робити у кожне відро, в однаковій кількості, для уникнення розбіжностей у кольорі та фінальному декоративному ефекті.
Увага!: потрібно завжди враховувати точну кількість води для регулювання консистенції вказану на упаковці

Виконання робіт

Нанести рівномірним шаром за допомогою сталевої нержавіючої кельми або шпателя. Для створення фактури поверхні рекомендовано використовувати інструменти для декоративного нанесення: кельма, шпатель, тертка, структурний валик.

Метод нанесення

Вибір інструмента обумовлює структуру поверхні, тому необхідно використовувати завжди однакові кельми для структурування. Для досягнення рівномірної структури дотичні поверхні повинна обробляти та ж сама людина, щоб уникнути відмінностей в структурі через «індивідуальний власнопис» майстра. Також, щоб уникнути видимих накладень, необхідно поставити достатню кількість працівників на кожну ділянку. Наносити матеріал потрібно швидко, без перерв, за технікою «мокре по мокрому». Через використання натуральних наповнювачів і гранулятів можливі невеликі відхилення у колірному тоні. Враховуючи це, на дотичних поверхнях, необхідно наносити матеріал з однаковим номером партії, або заздалегідь змішати матеріали з різних партій.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.