Metrics loading
Купити Silikon-Fassadenputz R30 в категорії Силіконові декоративні штукатурки фото №1
Купити Silikon-Fassadenputz R30 в категорії Силіконові декоративні штукатурки фото №1
Силіконова декоративна штукатурка з фактурою “короїд” для зовнішніх та внутрішніх робіт
База:
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
стирол-акрилові смоли, полімерні волокна
Витрата:
2,5 - 3 кг/м²
+ додаткові характеристики

Готова до застосування пастоподібна структурна штукатурка  на основі силіконових смол. Рекомендована у якості фінішного покриття фасадних теплоізоляційних систем ThermoELF, особливо з використанням мінераловатних плит, для таких підготованих поверхонь як бетон або мінеральні штукатурки,  що мають достаню несучу здатність. Може бути використана на існуючих вододисперсійних силікатних фарбах, що добре тримаються.

Особливості
  • Високі властивості еластичності та адгезії
  • Властивість до самоочищення
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Рекомендована для тонування
  • Легка у застосуванні
  • Важкозаймиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною,  здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог.

Забруднення та речовини, що негативно впливають на  адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад «KlebeMasse КМ 193». Сильнопоглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати  такими матеріалами, як закріплююча грунтівка «UniGrund» або концентрат грунтівки «GrundKonzentrat». Глянцеві поверхні, такі як бетон, та поверхні, влаштовані за допомогою клеючо-армуючої маси « Klebe -und ArmierungsMasse АМ 195» необхідно заґрунтувати «Silikon-PutzGrund 118». З метою створення однорідного оптичного ефекту та поліпшення адгезії на підготовленій основі, рекомендується використовувати ґрунт «Silikon-PutzGrund 118», затонований у колір штукатурки.

Silikon-Fassadenputz R30 готова до застосування дисперсійна штукатурка. Вміст упаковки ретельно перемішати за допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, штукатурку можна розбавити водою, але не більше ніж 2% від маси. Додавання води потрібно робити у кожне відро, в однаковій кількості, для уникнення кольорових розбіжностей. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Нанести рівномірним шаром за допомогою сталевої нержавіючої кельми або машини для розпилення дрібнозернистої штукатурки, прибрати зайве, залишивши шар в товщину зерна. Відразу після цього затерти поверхню поліуретановою, полістирольною або дерев'яною теркою, здійснюючи рівномірні руху по поверхні.

Під час нанесення, та в процесі висихання, температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче +5°C, та підійматися вище +30°C. Не наносити при прямих сонячних променях, при сильному вітрі, тумані, високій вологості повітря або при очикуванні заморозків у найближчу добу.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (14.56 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.