Metrics loading
Купити StrukturFarbe Silikon в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити StrukturFarbe Silikon в категорії Фарби та лаки фото №1
Структурна, водно-дисперсійна фарба на силіконовій основі для зовнішніх та внутрішніх робот
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
полімерні дисперсії і силиконові добавки
Витрата:
~300 - валик з довжиною ворсу від 18 мм, г/м²; ~650 - гладкий шпатель та поролоновий або структурний валик, г/м²
+ додаткові характеристики

Призначена для створення структурних матових декоративно-захисних фасадних та інтер’єрних  покриттів. Рекомендована для фарбування усіх видів мінеральних штукатурок, а також  цегляних, бетонних та гіпсових основ. Добре підходить для вирівнювання шорстких та нерівномірно структурованих штукатурок, дозволяє приховати дрібні тріщини та створювати моделюючі поверхні.

Особливості
  • Властивість до самоочищення
  • Висока стійкість до атмосферного впливу
  • Низька водопроникність
  • Висока здатність до дифузії водяної пари
  • Висока покривна здатність
  • Екологічно безпечна
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки основи. Забруднення та речовини, які знижують адгезію фарби до основи: олійні та жирові плями, змащувальні матеріали, бітумні мастики, попередні нестійкі лакофарбові покриття, тощо, а також слабо міцні ділянки необхідно видалити. Для вирівнювання поглинання фарби основою, з метою отримання якісної поверхні, рекомендована попередня обробка основи дисперсійною ґрунтовкою ТМ Ельф «UniGrund» або ТМ Ельф «GrundKonzentrat».

Підготовка матеріалу

«StrukturFarbe Silikon» готова до застосування дисперсійна фарба. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, фарбу можна розбавити водою, але не більше ніж 5% від маси. Додавання води потрібно робити у кожне відро, в однаковій кількості, для уникнення кольорових розбіжностей.

Виконання робіт

Фарбу «StrukturFarbe Silikon» необхідно нанести в один шар і рівномірно розподілити по поверхні за допомогою валику з ворсом 18 мм і більше, або гладким шпателем. Відразу після нанесення фарби необхідно додати поверхні бажану структуру використовуючи поролоновий або структурний валик, кельму.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.