Metrics loading
Купити Travertino Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Travertino Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Travertino Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Travertino Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Travertino Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Travertino Style в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Travertino Style чудово передає середньовічний італійський стиль і ефектно вписується в сучасний інтер'єр. Це міцний, зносостійкий і довговічний матеріал.
База:
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
вапно, мінеральні наповнювачі
Витрата:
1,8-2,2 кг/м²
+ додаткові характеристики

TRAVERTINO STYLE - це натуральне вапняне покриття, що застосовується для внутрішніх робіт. Цей матеріал чудово передає середньовічний італійський стиль, ефектно доповнює сучасний інтер'єр. Продукт створює міцне, зносостійке і довговічне покриття, а застосування кольорових восків створює додатковий ефект, який дозволяє домогтися різноманітних колірних відтінків і підкреслити існуючу фактуру. Випускається в базах WHITE і BEIGE. Також є в базах BLACK і WENGE під замовлення.

Особливості
  • Стійкість до атмосферних опадів
  • Має високу міцність
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Має протигрибкові властивості
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чисте
Технології нанесення

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого відшаровується матеріалу і зачистити шкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтівкою BIOZIDGRUND (ТМ «ЕЛЬФ») або іншими спеціальними засобами.

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER або грунтівку QUARZGRUND (ТМ «ЕЛЬФ») (рис.1). Дочекатися повного його висихання і нанести 1-й шар матеріалу шпателем з нержавіючої сталі на величину зерна, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні (рис. 2). Після повного висихання першого шару (8-12 годин) таким же чином наноситься 2-й шар матеріалу.

 

Коли другий шар трохи підсохне (15-20 хв), продряпайте його вузьким металевим шпателем, бажано в горизонтальному напрямку, щоб домогтися імітації прожилок травертину (рис. 3). Перед повним висиханням заглянцуйте поверхню шпателем з нержавіючої сталі (рис. 4). Перед нанесенням декоративного шару рекомендується заґрунтувати поверхню грунтом VINILGRUND Д-14 (ТМ «ЕЛЬФ»). Це полегшить нанесення фінішного шару і  допоможе запобігти виникненню стикувальних плям.

 

В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: DECOR WAX, DECOR WAX TOSCANA або VINTAGE (рис. 5, 6).

 elf_decor_travertino_style (5) elf_decor_travertino_style (6)

Також можливе нанесення раніше кольорованної бази TRAVERTINO STYLE (укр. ТРАВЕРТІНО СТИЛЬ) з подальшою обробкою фінішними складами, що додасть додатковий ефект. Для отримання сучасних покриттів можна використовувати лаки-хамелеони AZURE або металізовані воски SPECIAL WAX. Як посилення захисного шару рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT. При виробництві фасадних робіт рекомендується застосування гідроізолюючого грунту AQUABARRIERE (ТМ «ЕЛЬФ»), а для подальшого декорування і створення ефекту патини слід застосовувати велантуру VINTAGE. 

Відео-уроки (7)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.