Metrics loading
Купити Клеюча і армована маса Klebe – und ArmierungsMasse AM195 в категорії Сухі будівельні суміші фото №1
Купити Клеюча і армована маса Klebe – und ArmierungsMasse AM195 в категорії Сухі будівельні суміші фото №1
Мінеральна суміш для приклеювання та армування теплоізоляційних плит
Фасування:
Застосування:
фасади
Склад:
мінеральні наповнювачі та полімерні добавки
Витрата:
4,0 - 5,5 кг/м²
+ додаткові характеристики

Суха порошкоподібна мінеральна суміш для приготування розчину, призначеного призначеного для кріплення елементів систем теплоізоляції таких як мінераловатні (МВ) та пінополістирольні (ППС) плити та формування армуючого шару в теплоізоляційних системах ThermoELF.

Особливості
  •  Висока ударна міцність завдяки армуючим волокнам
  • Висока гідрофобність та низьке водопоглинання
  • Покращені властивості еластичності та адгезії
  • Висока стійкість до атмосферних опадів
  • Тривалий відкритий час роботи
  • Висока паропроникність
  • Екологічно безпечна
  • Не горюча
Технології нанесення

Поверхня основи повинна бути чистою, сухою, здатною до навантаження. Забруднення і речовини, що знижують адгезію наприклад: опалубні оливи, залишки будівельних розчинів та інших матеріалів, а також  пофарбовані покриття, що відшаровуються потрібно видалити.

Незначні нерівності поверхні необхідно вирівняти за допомогою розчинів « Klebe -und ArmierungsMasse АМ 195» або «KlebeMasse КМ 193»,  при цьому товщина вирівнюючого шару не повинна перевищувати 10 мм. Сильнопоглинаючі поверхні, а також поверхні, які забруднені пилом  необхідно ретельно очистити та  обробити закріплюючою грунтівкою «UniGrund» або концентратом грунтівки «GrundKonzentrat». Основам, які мають глянцову поверхню необхідно придати шерохуватість та  обробити  грунтівкою «Acryl-PutzGrund 117».

Приготування розчину

Вміст упаковки «Klebe -und ArmierungsMasse АМ 195» (25 кг) необхідно обережно висипати у ємність із 4,5÷6,0 літрами чистої води кімнатної температури і перемішати електричною мішалкою з малими обертами до отримання розчину однорідної консистенції. Залишити розчин приблизно на 10 хвилин і знову перемішати. У разі необхідності можливе коригування консистенції розчину незначною кількістю води. Залежно від атмосферних умов час використання розчину становить приблизно 2 години від початку змішування з водою. Розчин, який почав тверднути та втрачати рухомість, заборонено повторно розводити водою з метою його подальшого використання.
Важливо! При замішуванні розчину завжди враховувати точну кількість води, вказаній на упаковці. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.