Metrics loading
Купити Acryl-PutzGrund 117 в категорії Грунти фото №1
Купити Acryl-PutzGrund 117 в категорії Грунти фото №1
Високоадгезійна акрилова ґрунтувальна фарба для зовнішніх та внутрішніх робот
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
полімерні та мінеральні добавки
Витрата:
300 г/м²
+ додаткові характеристики

Готова до використання акрилова ґрунтувальна фарба Acryl-PutzGrund 117 для підготовки основ перед нанесенням штукатурних та інших оздоблювальних покриттів ThermoELF.

Особливості
  • Вирівнює водопоглинання оздоблювальної основи та забезпечує рівномірне твердіння штукатурного покриття
  • Значно покращує якість формування декоративних фактур типу “короїд”, “баранець” та інших
  • Для створення контактного шару між покриттям та основою
  • Рекомендована для консервації систем теплоізоляції
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Рекомендована для тонування
  • Екологічно чиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до зазаначених вимог.

Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад Klebe-und ArmierungsMasse АМ 195 або KlebeMasse КМ 193. Заґрунтована основа має вигляд білої, шорсткої поверхні. Перед початком робот необхідно провести заходи для захисту прилеглих поверхонь, скла, кераміки, лакованих поверхонь, клінкерної цегли, натурального каменю, металу, дерева, покритого блакиттю або емаллю.

Перед застосуванням, ґрунтувальну фарбу Acryl-PutzGrund 117 необхідно ретельно перемішати низькообертовим дрилем зі спеціальною насадкою. При необхідності, для регулювання консистенції, ґрунтувальну фарбу можна розбавити водою, але не більше ніж 5% води від загальної маси матеріалу.

Ґрунтувальну фарбу Acryl-PutzGrund 117 необхідно наносити за допомогою малярного валика, щітки або пензля. Після виконання робіт, або під час тривалих перерв, інструменти необхідно ретельно очистити та промити водою. Під час проведення робіт  поверхню необхідно захищати від опадів, туману, сильного вітру або прямих сонячних променів аж до повного висихання матеріалу. Бризки та патьоки від грунтувальної фарби на поверхнях необхідно відразу видалити або змити водою. Грунтувальна фарба Acryl-PutzGrund 117 не призначена для обробки горизонтальних поверхонь, які піддаються постійному впливу води.

Під час нанесення, та в процесі висихання, температура навколишнього повітря і основи не повинна опускатися  нижче +5°C, та підійматися вище +30°C. Не наносити при прямих сонячних променях, при сильному вітрі, тумані, високій вологості повітря або при очікуванні заморозків у найближчу добу.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.