Metrics loading
Купити Миюча фарба MATTLATEX в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Миюча фарба MATTLATEX в категорії Фарби та лаки фото №1
Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, дерева, лакофарбових покриттів, склошпалер.
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх робіт
Склад:
наповнювачі та допоміжні добавки
Витрата:
100-130 мл/м²
+ додаткові характеристики

Латексна матова фарба для внутрішніх робіт. Утворює покриття з високою адгезією та здатністю до вологої очистки. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, дерева, лакофарбових покриттів, склошпалер.

Технології нанесення

Основа повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Нетривкі старі покриття слід ретельно видалити. Нерівності сгладити фінішною шпаклівкою Д-60. Інтенсивно вбираючі і осипаючі оштукатурені поверхні обробити ґрунтовкою Эльф™. Міцні алкідні та масляні покриття зашкурити і знепилити. Вражені грибками місця очистити спеціальними засобами і обробити ґрунтом Д-07 Фунгіцид  згідно інструкції.

Перед використанням ретельно перемішати. Фарба МАТЛАТЕКС / МАТТЛАТЕКС наноситься на поверхню щіткою, валиком або фарборозпилювачем (включаючи безповітряний спосіб) в 2 шари.
1 шар – фарбу рекомендується розбавити до 10% води.
2 шар – фарбу рекомендовано не розбавляти.
При нанесенні безповітряним розпиленням використовувати сопло діаметром 0,66-0,79 mm (мм) і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в’язкості і використовувати сопло 2 mm (мм). Час висихання кожного шару 1-2 h (год) при температурі основи +20°С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись. Нанесення виконувати при температурі не нижче +5°С і відносній вологості повітря не вище 80%.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.