Metrics loading
Купити Шпаклівка FinishSpachtel Д 60 в категорії Шпаклівки фото №1
Купити Шпаклівка FinishSpachtel Д 60 в категорії Шпаклівки фото №1
Рекомендована для вирівнювання та ремонту дефектів та фінішного опорядження поверхонь з бетону, цегли, гіпсової, вапняної та цементної штукатурок
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх оздоблювальних робіт
Склад:
суміш наповнювачів, сополімерів
Витрата:
500 г/м²
+ додаткові характеристики

Готова до застосування пастоподібна шпаклівка на основі синтетичного в’яжучого. Рекомендована для вирівнювання та ремонту дефектів та фінішного опорядження поверхонь з бетону, газобетону, цегли, керамічних блоків, гіпсової, вапняної та цементної штукатурок, а також для шпаклювання поверхонь ГКП, ЦСП, ДСП, ДВП, OSB, склополотна та флізеліна. Відрізняється особливою еластичною тиксотропною консистенцією. Після висихання поверхню необхідно фарбувати відповідною фарбою.

 

Особливості
  • Легко і рівномірно наноситься
  • Не жовтіє
  • Добре шліфується
  • Має добру адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чиста
  • Сумісна з усіма видами фарб
  • Не лишає чорних плям під час ущільнення/полірування кельмою
  • Не містить органічних розчинників
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити. Сильнопоглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча грунтівка «UniGrund» або концентрат грунтівки «GrundKonzentrat». На гіпсових або глиняних поверхнях слід використовувати «GipsGrund». Високолужні поверхні рекомендується грунтувати за допомогою «VinylGrund D14». Для запобігання зараження або при існуючому зараженні основи пліснявою, цвіллю, водоростями або грибками слід застосовувати «BiozidGrund».

Підготовка матеріалу та виконання робіт

«FinishSpachtel Д 60» готова до застосування дисперсійна шпаклівка. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, шпаклівку можна розбавити водою, але не більше ніж на 2% від маси. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Важливо! Завжди враховуйте точну кількість води для регулювання консистенції вказану на упаковці.

Нанести рівномірним шаром за допомогою сталевого нержавіючого шпателя або машини для розпилення дрібнозернистої шпаклівки, рівномірно розподілити по поверхні шаром необхідної товщини. У випадках використання в якості ремонтної маси, коли нерівності або сколи мають глибину більше 3 мм, рекомендується наносити матеріал в декілька шарів, дозволяючи попередньому шару повністю просохнути.

Після повного висихання останнього шару шпаклівки, рекомендується обробити її абразивним матеріалом №№ Р180..Р240. Для запобігання забруднення повітря та навколишнього середовища, шліфування рекомендується виконувати за допомогою механізованих шліфувальних пристроїв (дискових або кутових машин) з локальною аспірацією. Після чого обробити закріплюючим грунтом «UniGrund» або концентратом грунтівки «GrundKonzentrat». Після повного висихання грунта поверхня підлягає фінішному фарбуванню з використанням інтер’єрних фарб «Mattlatex» або «Ultra» ТМ Ельф.

Час висихання одного шару: 3 год. Під час нанесення та в процесі висихання, температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче + 5°C, та підійматися вище +30°C.

 

 

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.