Metrics loading
Купити Шпаклівка FinishSpachtel Д 70 Airless в категорії Шпаклівки фото №1
Купити Шпаклівка FinishSpachtel Д 70 Airless в категорії Шпаклівки фото №1
Інтер’єрна вінілова фінішна шпаклівка для механізованого нанесення
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх оздоблювальних робіт
Склад:
суміш наповнювачів, сополімерів
Витрата:
500 г/м²
+ додаткові характеристики

FinishSpachtel D 70  Airless готова до застосування пастоподібна шпаклівка на основі синтетичного в’яжучого, спеціально розроблена для механізованого нанесення. Рекомендована для підготовки поверхонь під високоякісне фарбування, художній розпис або під нанесення тонкошарових декоративних покриттів, а також для фінішного опорядження підготованих поверхонь з бетону, гіпсових та цементно-вапняних штукатурок та інших мінеральних поверхонь, а також для шпаклювання поверхонь виконаних за допомогою матеріалів типу ДСП, ДВП, OSB, склополотна та флізеліну. Відрізняється особливою еластичною тиксотропною консистенцією. Після висихання поверхню необхідно фарбувати відповідною фарбою.

Особливості
  • Може наноситися методом безповітряного розпилення
  • Підвищений робочий час, легко і рівномірно наноситься
  • Для скловолокна і флізеліну
  • Екологічно чиста, не містить органічних розчинників
  • Гарна адгезія до різних типів основ
  • Сумісна з усіма видами водно дисперсійних фарб, не жовтіє
  • Добре шліфується
  • Не лишає чорних плям під час ущільнення/полірування кельмою
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити. Сильнопоглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча грунтівка «UniGrund» або концентрат грунтівки «GrundKonzentrat». На гіпсових або глиняних поверхнях слід використовувати «GipsGrund». Високолужні поверхні рекомендується грунтувати за допомогою «VinylGrund D14». Для запобігання зараження або при існуючому зараженні основи пліснявою, цвіллю, водоростями або грибками слід застосовувати «BiozidGrund».

Підготовка та виконання робіт

«FinishSpachtel D70 (Д 70)» готова до застосування дисперсійна шпаклівка для механізованого нанесення. При необхідності, для регулювання консистенції, шпаклівку можна розбавити водою, але не більше ніж на 2% від маси. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Важливо! Завжди враховуйте точну кількість води для регулювання консистенції вказану на упаковці.

Для нанесення слід використовувати поршневі безповітряні апарати, продуктивністю не менше 4 л/хв, наприклад Graco Mark V, або аналоги. Нанесення рекомендується виконувати в напрямку зліва на право та зверху до низу, починаючи з лівого верхнього кута, товщиною не більше 1 мм. Кожну наступну захватку наносити з перекриттям попередньої на 5-10 см. Після нанесення вирівняти шар шпаклівки, використовуючи спеціальне правило, та при необхідності зняти надлишок. Рекомендується наносити матеріал в декілька шарів, дозволяючи попередньому шару повністю просохнути. При необхідності, «FinishSpachtel D70» може бути нанесена вручну за допомогою металевого шпателя.

Під час нанесення, та в процесі висихання, температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче + 5°C, та підійматися вище +30°C.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.