Metrics loading
Купити Silikon-PutzGrund 118 в категорії Грунти фото №1
Купити Silikon-PutzGrund 118 в категорії Грунти фото №1
Високоадгезійна силіконова ґрунтувальна фарба для зовнішніх та внутрішніх робот
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
мінеральні наповнювачі та полімерні добавки
Витрата:
250 г/м²
+ додаткові характеристики

Готова до використання силіконова ґрунтувальна фарба Silikon-PutzGrund 118  для підготовки основ перед нанесенням силіконових  та силікатних штукатурних  оздоблювальних покриттів ThermoELF.

Особливості
  • Вирівнює водопоглинання оздоблювальної основи та забезпечує рівномірне твердіння штукатурного покриття
  • Рекомендована для влаштування систем теплоізоляції з використанням матеріалів на силіконовій та силікатній основах
  • Значно покращує якість формування декоративних фактур типу “короїд”, “баранець” та інших
  • Для створення контактного шару між покриттям та основою
  • Рекомендована для консервації систем теплоізоляції
  • Здатна до дифузії водяної пари
  • Стійка до атмосферних опадів
  • Рекомендована для тонування
  • Екологічно чиста
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вимог.

Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити, а нерівності або сколи вирівняти відповідними матеріалами, наприклад Klebe -und ArmierungsMasse АМ 195 або KlebeMasse КМ 193. Заґрунтована основа має вигляд білої шорсткої поверхні.

Перед застосуванням, ґрунтувальну фарбу Silikon-PutzGrund 118 необхідно ретельно перемішати низькообертовим дрилем зі спеціальною насадкою. При необхідності, для регулювання консистенції, ґрунтувальну фарбу можна розбавити водою, але не більше ніж 5 % від маси.

Ґрунтувальну фарбу Silikon-PutzGrund 118 необхідно наносити за допомогою малярного валика, щітки або пензля. Після виконання робіт, або під час тривалих перерв інструменти необхідно ретельно очистити та промити водою. Під час проведення робот, поверхню необхідно захищати від опадів, туману, сильного вітру або прямих сонячних променів аж до повного висихання матеріалу. Бризки та патьоки від грунтувальної фарби на поверхнях необхідно відразу видалити або змити водою. Ґрунтувальна фарба Silikon-PutzGrund 118 не призначена для обробки горизонтальних поверхонь, які піддаються постійному впливу води.

Під час нанесення, та в процесі висихання, температура навколишнього повітря та основи не повинна опускатися нижче +5°C, та підійматися вище +30°C. Не наносити при прямих сонячних променях, при сильному вітрі, тумані, високій вологості повітря або при очикуванні заморозків у найближчу добу.

Матеріали для завантаження (2)
СЕЗ Эльф ™
Сертифікати – zip (13 МB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.