Metrics loading
Купити Palazzo в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Palazzo в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Palazzo в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Palazzo в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Palazzo в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Palazzo в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Міцне декоративне покриття для фасадів. Створює неповторну атмосферу Середземномор'я.
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
мінеральні наповнювачі, армуючі волокна
Витрата:
1,2-1,7 кг/м²
+ додаткові характеристики

PALAZZO - це декоративне покриття, спеціально розроблене для фасадів. Завдяки синтетичним наповнювачам і армуючим волокнам, що містяться в складі PALAZZO, окрім відмінного декоративного ефекту, покриття володіє прекрасними характеристиками міцності. Особлива структура матеріалу дозволяє отримати різноманітні за фактурою поверхні. PALAZZO допоможе виділити екстер'єр Вашого будинку серед інших і створити неповторну атмосферу Середземномор'я.

Особливості
  • Запобігає утворенню і розвитку поверхневих тріщин
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Легко ремонтується та відновлює зовнішній вигляд
  • Має високу міцність
  • Висока стійкість до атмосферних опадів
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
Технології нанесення

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого матеріалу і зачистити шкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом BIOZIDGRUND (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальними засобами. 

На підготовлену поверхню нанести кварц-грунт QUARTZ PRIMER або QUARZGRUND (ТМ «ЭЛЬФ») в залежності від обраної фактури (мал. 1). Дочекатися повного його висихання. Ретельно розмішати білу або закольоровану базу і за допомогою пластикового чи металевого напівтертка нанести її на стіну (мал. 2). Покриття дозволяє імпровізувати з різноманітними стилями, тому при нанесенні створюйте будь-яку фактуру за Вашим бажанням (мал. 3, 4). 

Дочекатися повного висихання поверхні (48 годин). Обробити базовий шар наждачним папером і загрунтувати грунтом OptiGrund D11 або AQUABARRIERE (ТМ «ЭЛЬФ»), а для окремих технік рекомендується застосувати DECOR PRIMER. Для додання ефекту патіни рекомендується використовувати велатуру VINTAGE, яку можна затонувати універсальними барвниками або за компьютерною системою кольорування (мал. 5). 

Після цього необхідно захистити поверхню фінішними фасадними матеріалами. Для стін зі звичайною паропроникністю (цегла, бетон), рекомендуємо використовувати фасадний лак Д-105 (ТМ «ЭЛЬФ»). 

Перед нанесенням ретельно пере- мішати. Наносити його слід в 1 шар (або в 2 шари за умови додавання до 30% води) пензлем або валиком (мал. 6). Для стін з високою паропроникністю (газобетон, вапняк, стіни, утеплені мінеральною ватою) в якості фінішного шару слід застосовувати спеціальні фасадні покриття з підвищеною паропроникністю. 

Також допускається декорування PALAZZO (укр. ПАЛАЦЦО) за допомогою декоративного воску DECOR WAX з обов'язковим подальшим нанесенням фасадного лаку Д-105 (ТМ «ЭЛЬФ») в якості захисного покриття.

  

  

Відео-уроки (2)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.