Metrics loading
Купити AIR Gem в категорії Декоративні штукатурки AIR фото №1
Купити AIR Gem в категорії Декоративні штукатурки AIR фото №1
Універсальна акрилова декоративна штукатурка зі скляними мікросферами та металізованими пігментами
Фасування:
Застосування:
інтер'єри, фасади
Склад:
скляні мікросфери, перламутрові пігменти
Витрата:
0,15-0,20 кг/м²
+ додаткові характеристики

Універсальна акрилова декоративна штукатурка зі скляними мікросферами та металізованими пігментами. Даний продукт розроблений для швидкого і якісного нанесення на великі поверхні методом пневматичного розпилення. Також AirGem можна наносити «вручну» за допомогою пластикової або нержавіючої малки, чи пензлем. Матеріал ідеально підходить для таких приміщень, як бізнес-центри, офіси, банки, зали урочистостей, банкетні зали, готелі, ресторани та інше, а також для місць загального користування в житлових комплексах. Крім того, можливе нанесення даного продукту на фасадних поверхнях, не схильних до прямого впливу атмосферних опадів, таких як лоджії, криті тераси і веранди. Завдяки своїм складовим AirGem створює оригінальний мерехтливий ефект як при природному освітленні, так і при штучному, що дозволяє при невеликих витратах створити витончений інтер'єр.

Склад:  скляні мікросфери, перламутрові пігменти, синтетичні сополімери.

Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5°С до +30°С.

Особливості
  • Має високу міцність 
  • Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору
  • Приємна на дотик поверхня
  • Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
  • Легкі забруднення видаляються з поверхні вологою губкою
  • Дозволяє покривати великі поверхні  в найкоротші терміни
Технології нанесення

Підготовлену, відносно рівну, без помітних вад поверхню зміцнити грунтом Д 11, або в разі проведення фасадних робіт - грунтом Д 13 або Д 15 (ТМ «Эльф»). Рівномірно, ретельно і без пропусків нанести кварцовий грунт QuartzPrimer (ТМ «Эльф Декор»), попередньо затонувавши його в обраний колір. Дочекатися повного висихання. 

Перед нанесенням обережно перемішати АІР ЖЕМ / АІР ДЖЕМ вручну, або за допомогою електричного міксера на невеликих обертах, щоб уникнути руйнування скляних мікросфер. Затонувати матеріал відповідно до карти кольорів в каталозі і повторно ретельно перемішати. Для отримання цікавих дизайнерських ефектів на цьому етапі можна ввести спеціальні добавки: Stars або Tesoro Gold/Silver (ТМ «Эльф Декор»). 

При нанесенні «вручну» застосовується техніка, аналогічна для декоративних покриттів Illusion Crystal, Sahara, Feerie (ТМ «Эльф Декор»). Дивіться технологію нанесення вказаних матеріалів в основному каталозі продукції ТМ «Эльф Декор» або на нашому сайті

Для професійного нанесення AirGem на великі поверхні рекомендуємо використовувати спеціальне фарбувальне обладнання низького тиску (аналог Rigo) з розміром сопла 1,3-1,7 мм. Допускається розведення продукту водою до 10%. AirGem наноситься пістолетом на відстані 30-50 см від поверхні рівномірними рухами послідовно вертикально і горизонтально, повністю покриваючи поверхню. Для отримання багатокольорового покриття можливе часткове напилення наступних шарів, використовуючи інші відтінки AirGem. 

Матеріал також відмінно підходить для трафаретної техніки нанесення. AirGem є міцним і самодостатнім покриттям і не вимагає додаткової фінішної обробки.

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.