Metrics loading
Need an advice?
Composition:
скляні мікросфери, перламутрові пігменти, синтетич
Consumption:
0.15-0.20 kg/m2
+ additional specifications

Універсальна акрилова декоративна штукатурка зі скляними мікросферами та металізованими пігментами. Даний продукт розроблений для швидкого і якісного нанесення на великі поверхні методом пневматичного розпилення. Також AirGem можна наносити «вручну» за допомогою пластикової або нержавіючої малки, чи пензлем. Матеріал ідеально підходить для таких приміщень, як бізнес-центри, офіси, банки, зали урочистостей, банкетні зали, готелі, ресторани та інше, а також для місць загального користування в житлових комплексах. Крім того, можливе нанесення даного продукту на фасадних поверхнях, не схильних до прямого впливу атмосферних опадів, таких як лоджії, криті тераси і веранди. Завдяки своїм складовим AirGem створює оригінальний мерехтливий ефект як при природному освітленні, так і при штучному, що дозволяє при невеликих витратах створити витончений інтер'єр.

Склад:  скляні мікросфери, перламутрові пігменти, синтетичні сополімери.

Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5°С до +30°С.

Features
  • Має високу міцність 
  • Змінює відтінки залежно від освітлення і кута зору
  • Приємна на дотик поверхня
  • Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
  • Легкі забруднення видаляються з поверхні вологою губкою
  • Дозволяє покривати великі поверхні  в найкоротші терміни
Application technologies

Підготовлену, відносно рівну, без помітних вад поверхню зміцнити грунтом Д 11, або в разі проведення фасадних робіт - грунтом Д 13 або Д 15 (ТМ «Эльф»). Рівномірно, ретельно і без пропусків нанести кварцовий грунт QuartzPrimer (ТМ «Эльф Декор»), попередньо затонувавши його в обраний колір. Дочекатися повного висихання. 

Перед нанесенням обережно перемішати AirGem вручну, або за допомогою електричного міксера на невеликих обертах, щоб уникнути руйнування скляних мікросфер. Затонувати матеріал відповідно до карти кольорів в каталозі і повторно ретельно перемішати. Для отримання цікавих дизайнерських ефектів на цьому етапі можна ввести спеціальні добавки: Stars або Tesoro Gold/Silver (ТМ «Эльф Декор»). 

При нанесенні «вручну» застосовується техніка, аналогічна для декоративних покриттів Illusion Crystal, Sahara, Feerie (ТМ «Эльф Декор»). Дивіться технологію нанесення вказаних матеріалів в основному каталозі продукції ТМ «Эльф Декор» або на нашому сайті

Для професійного нанесення AirGem на великі поверхні рекомендуємо використовувати спеціальне фарбувальне обладнання низького тиску (аналог Rigo) з розміром сопла 2,0-3,5 мм. Допускається розведення продукту водою до 10%. AirGem наноситься пістолетом на відстані 30-50 см від поверхні рівномірними рухами послідовно вертикально і горизонтально, повністю покриваючи поверхню. Для отримання багатокольорового покриття можливе часткове напилення наступних шарів, використовуючи інші відтінки AirGem. 

Матеріал також відмінно підходить для трафаретної техніки нанесення. AirGem є міцним і самодостатнім покриттям і не вимагає додаткової фінішної обробки.

Download materials (1)
Elf™ Catalogue
Catalogs – pdf (18.11 MB)

Where to buy

Click to show map
Get the address of your nearest dealer
If there is no showroom in your city, we will help you to buy our products from our dealers, in the most convenient place for you.