Metrics loading
Купити AIR Tex в категорії Декоративні штукатурки AIR фото №1
Купити AIR Tex в категорії Декоративні штукатурки AIR фото №1
Універсальна акрилова декоративна штукатурка з армуючими волокнами, призначена для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
мінеральні наповнювачі, армуючі волокна
Витрата:
0,6-0,8 кг/м²
+ додаткові характеристики

Універсальна акрилова декоративна штукатурка з армуючими волокнами, призначена для зовнішніх і внутрішніх робіт. Даний продукт розроблений для швидкого і якісного нанесення на великі поверхні методом пневматичного розпилення. Можливе нанесення «вручну» за допомогою пластикової та нержавіючої малки. Ідеально підходить для нанесення в місцях загального користування, таких як бізнес-центри і офіси, а також холи, коридори, сходові прольоти, підсобні приміщення в житлових комплексах. AirTex також рекомендований до нанесення на фасади різних будівель і споруд: котеджів, таун-хаусів, новобудов, торгових і офісних комплексів, паркінгів. Однією з переваг покриття, є можливість нанесення безпосередньо на якісну штукатурку без додаткової підготовки, що значно зменшує трудовитрати.

Склад: мінеральні наповнювачі, армуючі волокна, акрилові полімери, спеціальні добавки.

Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5°С до +30°С.

Особливості
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
  • Запобігає утворенню і розвитку поверхневих тріщин 
  • Проста в нанесенні
  • Дозволяє покривати великі поверхні в найкоротші терміни 
Технології нанесення

На підготовлену поверхню, зміцнену грунтом Д 13, Д 15, або Д 11 (при внутрішніх роботах) (ТМ «Эльф»), рівномірно, ретельно і без пропусків нанести кварцовий грунт Д 17 (ТМ «Эльф»), попередньо затонувавши його в обраний колір. 

Перед нанесенням перемішати АІРТЕКС, затонувати відповідно до карти кольорів в каталозі і повторно ретельно перемішати. При нанесенні «вручну» застосовується техніка, аналогічна для декоративних покриттів Riviera або Grotto (ТМ «Эльф Декор»). Дивіться технологію нанесення вказаних матеріалів в основному каталозі продукції ТМ «Эльф Декор» або на нашому сайті

Для професійного нанесення AirTex на великі поверхні рекомендуємо використовувати спеціальне обладнання для фарбування з пневматичним методом розпилення з розміром сопла 1,5-2,5 мм і тиском компресора 1,8-2,2 атм - можливе використання пістолета хоппер або інструменту зі шнековою або роторною подачею (аналог Graco серія RTX). Допускається розведення продукту водою до 10%. AirTex наноситься в один шар пістолетом на відстані 30-50 см від поверхні рівномірними рухами в обраному напрямку (вертикально, горизонтально або круговими). Контролюйте рівномірність нанесення матеріалу на поверхню. У разі необхідності, корегуйте результат додатковим нанесенням матеріалу «мокрим по мокрому». Для отримання більш гладкого і цікавого покриття, необхідно наносити AirTex наступним чином: один майстер покриває поверхню за допомогою фарбувального обладнання, а другий майстер ущільнює покриття за допомогою пластикової малки різноспрямованими рухами. 

AirTex є міцним і самодостатнім покриттям і не вимагає додаткової фінішної обробки. Однак, для отримання більшого декоративного ефекту при внутрішніх роботах можливе застосування таких фінішних складів: VARNISH DECOR SILVER/GOLD, DECOR WAХ, VINTAGE (ТМ «Эльф Декор»), лаків Д 101, Д 102, Д 105 (ТМ «Эльф). При виконанні фасадних робіт для надання поверхні властивостей самоочищення рекомендовано використання велатури VINTAGE (ТМ «Эльф Декор»). Фінішні склади наносяться відповідно до технології нанесення після повного висихання AirTex.

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.