Metrics loading
Купити Інтер'єрна фарба ULTRA  в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Інтер'єрна фарба ULTRA  в категорії Фарби та лаки фото №1
Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, лакофарбових покриттів, також ДВП, ДСП, склошпалер.
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх робіт
Склад:
акрилова дисперсія та наповнювачі
Витрата:
100-120 мл/м²
+ додаткові характеристики

Фарба для внутрішніх робіт на стінах та стелі. Утворює суконно-матове покриття, яке допускає легку вологу обробку та ремонтне перефарбування. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, лакофарбових покриттів, також ДВП, ДСП, склошпалер.

 

 

Технології нанесення

Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Залишки на поверхні старих побілок, виконаних на клейовій основі, чи клейових лакофарбових покриттів, ретельно видалити. Нерівності сгладити фінішною шпаклівкою Д-60. Поверхню обробити ґрунтовкою Эльф™. Вражені грибками місця очистити спеціальними засобами і обробити ґрунтом Д-07 Фунгіцид  згідно інструкції.

Перед нанесенням інтер'єрну фарбу УЛЬТРА ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний спосіб - "airless") в 2 шари.
1 шар – фарбу рекомендується розбавити до 10% води.
2 шар – фарбу рекомендовано не розбавляти.

При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,45-0,79 mm (мм) та тиск 160-180 бар. При нанесенні повітряним розпиленням розводити водою до робочої в’язкості та використовувати сопло 2 mm (мм). Час висихання кожного шару 1-2 h (год) при температурі основи +20°С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись, при зменшенні температури він збільшиться. Нанесення виконувати при температурі не нижче +5°С і відносній вологості повітря не вище 80%.

 

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.